24 ŞUBAT 2021 Çarşamba 22:53
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-12-2017 13:14   Güncelleme : 28-12-2017 14:04

Çeşmeli Anaokulu'nun Tavan Sıvası Çöktü, 4 minik yaralandı

Çeşmeli Mahallesindeki Çeşmeli Anaokulu’nun tavan sıvası çöktü 4 öğrenci yaralandı. Yaralı öğrencilerde hayati tehlike yok. Okul iki gün tatil edildi. Soruşturma başlatıldı.

Çeşmeli Anaokulu'nun Tavan Sıvası Çöktü, 4 minik yaralandı

2 öğrencinin Mersin Üniversitesi  Tıp Fakültesi Uygulama Hastanesinde, 2 öğrenci de Erdemli Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Öğrencilerin hayati durumunun olmadığı bildirildi.

Silifke Kaymakamı ve Erdemli Kaymakam Vekili Şevket Cinbir kaza ile ilgili verdiği bilgide şunları kaydetti, "Milli Eğitime bağlı Çeşmeli Anaokulu’ndaki sınıflardan bir tanesinin tavan sıvası henüz sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı öğrencilerin derste olduğu bir anda döküldü. Yeni tadilattan geçirilen tavan sıvalarının tehlikeli bir şekilde çökmesi sonucu 4 öğrenci çeşitli yerlerinden yaralandı. Öğrencilerden iki tanesi Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama Hastanesinde iki tanesi de Erdemli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Öğrencilerin yapılan tetkikler sonucu durumlarının iyi olduğunu öğrendik. Okulumuzu gerekli inceleme yapmak üzere iki gün tatil ettik. Mersin Valimiz Ali İhsan Su’nun talimatlarıyla tavan sıvasının çökmesi ile ilgili soruşturma başlatıldı’’ dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Yeni web sitemizi beğendiniz mi?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA