Kendileri Küçük Hünerleri Büyük
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Kendileri Küçük Hünerleri Büyük

Miniklerin Tenis Turnuvası Sona Erdi

Kendileri Küçük Hünerleri Büyük
Bu içerik 2330 kez okundu.

Erdemli Belediyesi Tenis Kursunda eğitimlerini sürdüren öğrenciler arasında tenis turnuvası düzenlendi. Turnuvaya 85 öğrenci katılırken, dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. 7-10 yaş gruplarından öğrencilerin katıldığı turnuvaya katılım ve ilgi oldukça yoğun olurken maçlarda son derece çekişmeli geçti.

Belediye tenis kursu öğrencileri arasında yapılan maçlarda minik sporcular profesyonelleri aratmayacak hareketler ve performans gösterirken, turnuvanın final maçının sona ermesiyle Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun katılımıyla ödül töreni gerçekleştirildi. Başkan Tollu, turnuvanın final bölümünde katılım gösteren tüm öğrencilere madalyaları ile dereceye giren öğrencilere kupalarını takdim etti.

Erdemli Belediyesi Tenis Kursu’nun düzenlediği 7-10 yaş grubu öğrencileri bir araya getiren turnuvada yarışanlar ödül aldı. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu tarafından kategorilerde derece kazananlara kupa ve madalyaları verildi. Ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada; ‘’turnuvada yeteneklerini sergileyen ve öğrencilerin yetişmesinde emeği geçen eğitmenlerimize teşekkür ediyor, yürekten kutluyorum.” dedi.

ERDEMLİ’DE HERKES SPOR YAPABİLSİN DİYE TESİSLER KAZANDIRDIK

Turnuva sonrası düzenlenen ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediye olarak sportif etkinlikler düzenlendiğini ve desteklendiğinin altını çizerek, geleceğin teminatı olan çocuk ve gençler için eğitim ve kültür kadar spora da önem verdiklerini belirtti. Spor faaliyetlerinin çocukları ve gençleri yanlış işlerden koruduğuna dikkat çeken Başkan Tollu, Erdemli Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu her zaman desteklediklerini söyledi. Belediyenin imkânları doğrultusunda çeşitli spor dallarında da ellerinden gelen çalışmaları yaptıklarını ifade eden Başkan Tollu, ‘’Herkesin, özellikle de genç sporcuların spor yapmaları için Erdemli’nin birçok bölgesine spor tesisleri kazandırdık. Herkesin spor yapabilme imkânına kavuşabilmesi için belediye olarak ne gerekiyorsa yapıyoruz. İlk defa bizim dönemimizde Erdemli’de tenis oynanmaya başlandı. İlçemize ve köylerimizde yaşayan gençlerimiz ve vatandaşlarımız spor yapabilmesi için tenis kortu kazandırarak gençlerimizin de bu sporu yapabilmelerine imkân sağladık. Öte yandan yapılan her parka spor aletleri konumlandırıyoruz. İlçemize yeni voleybol, basketbol gibi tesislerde kazandırıyoruz. Bu yüzden sporu ve sporcuyu desteklemeye bu tür turnuvaların artarak devamını sağlayacağız. Altyapıdan başlayarak umut veren sporcuların yetişmesi için spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

BAŞKAN TOLLU GENÇLERE, ÇOCUKLARA, KENT İNSANINA SAHİP ÇIKIYOR

Tenis Kursu hocası Hüseyin Işık’ta yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanımız Sayın Mükerrem Tollu gençlere, çocuklara, kent insanına çok önem veriyor. Bu önemi yaptıklarıyla her zaman gösteriyor. Düzenlenen tenis turnuvasına emeği geçen başta belediye Başkanımız MükerremTollu’ya, tenis turnuvasına katılan gençlerimize teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi tenis
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor