Haydi Erdemli Kudüs İçin Elele
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHaydi Erdemli Kudüs İçin Elele

Erdemli Birlik Oldu Kudüs İçin Elele Veriyor

Haydi Erdemli Kudüs İçin Elele
Bu içerik 2822 kez okundu.

Erdemli'de Kudüs için oluşturulan Birlik Platformu tarafından organize edilen ve Cumartesi günü saat 13.00 de Cumhuriyet Meydanında toplanılarak yapılacak olan yürüyüşe herkes davetli.

Bugün saat 09.30'da Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde Erdemli'de bulunan sivil toplum örgütleri, siyasi partiler biraraya gelerek oluşturduğu 'Birlik Platformu' Cumartesi günü yapılacak olan organizasyon için güzergah ve yapılacak olan etkinlikleri kararlaştırdılar.

'Erdemli Kudüs için Elele' etkinliği Cumhuriyet Meydanında saat 13.00'da toplanılmasıyla başlayacak. D-400 takip edilerek Futbol Sahasının oradan Sahil Bandı Kır Düğün Salonunun oraya kadar ellerde Türk Bayraklarıyla yürünecek. Burada Erkekler ve Bayanlar ayrı ayrı elele tutuşup insan zinciri oluşturarak Devlet Bahçeli Meydanına kadar ulaşılacak.

Devlet Bahçeli Meydanındaki tören saygı duruşu, istiklal marşı ve kuranı kerim okunmasıyla başlanacak. Konuşmaların ardından Kudüs slayt gösterisinden sonra ise tören teknelerden Türk ve Filistin Bayraklarının açılması ile sona erecek.

'Birlik Platformu' yaptığı açıklamada Erdemli'de yaşayan herkesi bu etkinliğe aileleriyle ile birlikte katılmalarını ve Kudüs İçin Elele vererek insan zinciri organizasyonun Türkiye'de ilk olduğunu vurguladılar.

erdemli ajans erdemli birlik platformu kudüs için elele
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor
Polis Hırsızlara Göz Açtırmıyor
Erdemli 15 Temmuz’da Nöbetteydi
Erdemli 15 Temmuz’da Nöbetteydi
16 Ülkeden Ormancılar Erdemli'de Tatbikatta
16 Ülkeden Ormancılar Erdemli'de Tatbikatta
Bu Görüntüler Herkesi İlgilendiriyor
Bu Görüntüler Herkesi İlgilendiriyor