Bayanlar Orada Buluşuyor
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBayanlar Orada Buluşuyor

Bayanlar Belediye spor merkezinde form tutuyorlar

Bayanlar Orada Buluşuyor
Bu içerik 2030 kez okundu.

Erdemli Belediyesi spor merkezi uzman eğitmenler eşliğinde kadınlara spor hizmeti sunuyor. Kadınların yoğun bir katılım gösterdiği spor merkezlerinde, haftanın 3 günü (Pazartesi-Çarşamba-Cuma) 09.00-21.00 saatleri arasında kadınlar uzman hocalar eşliğinde aerobik, step ve pilates gibi spor dallarıyla form tutuyorlar.

Erdemli Belediyesi sanat ve meslek eğitimlerinin yanı sıra vatandaşlarımızın yararlanabileceği spor merkezleri ile de hizmet veriyor. Belediye spor merkezi ile Erdemli'lere formda kalma imkânı sunulurken, spor merkezinde eğitmenler tarafından 200 kadın Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri 5 saatlik bir çalışma dahilinde aerobik, fitness, step, plates, egzersiz eğitimleri ile formda ve zihinde kalıyor.

Sağlıklı yaşamın ayrılmaz parçası olan spordan vazgeçemeyen 200 kadın Erdemli Belediyesi spor merkezinde sağlıklı yaşam için aradığını buluyor. Erdemli Belediyesi spor eğitim merkezinde aerobik, fitness ve plates eğitimlerinden kadınların yanı sıra erkekler de yararlanabiliyor. Belediye spor merkezinde sağlıklı yaşam için program dahilinde bulunan ve eğitimleri verilen fitness da kadınların olduğu kadar erkeklerinde oldukça ilgi gösterdiği bir spor dalı. Belediye spor merkezlerindeki plates ve fitness eğitimleri sayesinde Erdemlili kadın ve erkekler ortak problemi olan fazla kilolardan kurtulurken herkesin hayali olan fit bir bedene kavuşuyor. Eğitimlerin alanında uzman kişiler tarafından verildiği kaydedilirken, yetkililerden yapılan açıklamada; çalışmaların hafta içi Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri günde beş saat gerçekleştiği bildirildi. Erdemli Belediyesi spor merkezi eğitmenleri tarafından yapılan açıklamada ise aerobik, fitness ve plates eğitimlerine katılanların bu sporlarla formda kaldıklarına dikkat çekildi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu yaptığı açıklamada; ‘’Erdemli Belediyesi olarak, teknik belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerimiz ile de vatandaşımıza en iyiyi sunmanın gayreti içerisindeyiz.” dedi. Sağlıklı bir gelecek için, tüm kadınları spor merkezine beklediklerini belirten Başkan Tollu, ''spor merkezimiz bünyesinde çalışan alanlarında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz Erdemlili kadınlarımıza eğitimler veriyor. Bütün kadınlarımızı spora davet ediyoruz. Çeşitli spor dalları ile sağlıklı bir yaşam sürdürmek için belediyemizin sizlere sunduğu bu hizmetlerden yararlanmalısınız" açıklamasında bulundu.

Belediye yetkililerinden yapılan açıklamada ise erkek ve kadınların spor hocaları eşliğinde sağlıklı yaşam için haftada 60 saatlik bir çalışma programı gerçekleştirdikleri kaydedilirken, kursa katılanların belediye başkanı Mükerrem Tollu ile birlikte sabah yürüyüşlerini de düzenli bir şekilde yaptıkları belirtildi.

erdemli ajans erdemli belediyesi bayanlar spor mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu