Kösbucağı Hizmete Doyuyor
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Kösbucağı Hizmete Doyuyor

Erdemli Belediyesi, 2014 büyükşehir yasasıyla Erdemli’ye bağlanarak mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde başlattığı hizmet atağını sürdürüyor. Daha önce köy statüsünde olan Kösbucağı mahallesinde belediye ekipleri hummalı çalışmalara imza atıyor.

Kösbucağı Hizmete Doyuyor
Bu içerik 1554 kez okundu.

Erdemli’de büyükşehir yasasıyla belediyeye bağlanan yerleşim yerlerinde yapılan çalışmaların sürdüğü bildirildi. Belediye ekiplerinin eş zamanlı olarak birçok mahallede hizmetlerinin sürdüğü kaydedilirken, bu hizmet noktalarından bir tanesinin de daha önce köy statüsünde olan Kösbucağı Mahallesi olduğu ifade edildi. Erdemli Belediyesinin Kösbucağı’nda hummalı bir çalışma gerçekleştirildiği belirtilirken, konuyla ilgili Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu da açıklamalarda bulundu.

Erdemli’nin her noktasında belediye hizmetlerinin sürdüğünü kaydeden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hizmetlerin öncelik sırasına göre ve eşit olarak yapıldığını vurguladı. Özellikle de kendilerine bağlanan belde ve köylerde çok önemli hizmetler gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Tollu, “buralar kuruldukları tarihten bugüne kadar aldıkları toplam hizmetlerin kat be kat fazlasını bizim dönemimizde almışlardır. Biz, hizmet etmeyi seviyoruz. Bizim işimiz, gücümüz hizmet. Çünkü biz insanımızın yüzünün gülmesini istiyoruz. İnsanımız mutlu olsun istiyoruz. Bu anlamda hizmet bizim için çok önemlidir ve bir ibadet bilinciyle hizmetlerimizi halkımıza sunuyoruz” dedi.

Kösbucağı Mahallesinde şu an ekiplerin Mahallelinin her yerini sıcak asfalt ile kapladığını beyan eden Başkan Tollu, bütün yolların yapıldığını mahallelinin artık bundan sonra yol sorunu kalmayacağını vurguladı. Öte yandan Kösbucağı Mahalle Okulunun da eksikleri olduğunu dile getiren Tollu, belediy ekiplerinin de bu eksiklikleri giderdiğini belirtti. Okulun boyandığını, çevre düzenlemesinin yapıldığını, okul bahçesinin sıcak asfalt ile asfaltlandığını kaydeden Tollu, “mahallemizin önceden de yapılan hizmetlerle birlikte eksiklerinin kalmadığını söyleyebilirim. Elbette insanın yaşadığı her yerde hizmet bitmez. Bizim inancımız, ilkemiz “nerede insan; orada Erdemli Belediyesi” olduğu için bu hizmetler de layığı ile sürecektir. Tüm halkımıza hayırlı olmasını dilerken, emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ederim” dedi.

Yapılan hizmetlerin son derece sevindirici olduğunun altını çizen Kösbucağı Mahallesi Muhtarı Cengiz Kaya da yaptığı açıklamada Kösbucağı’nın bugüne kadar aldığı en iyi hizmete bu dönemde kavuştuklarını söyledi. “Başkanımıza bu yaptığı hizmetlerden dolayı mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bizi ödüllendirmiş gibi bir şey oldu. Bu hizmetten vatandaşlar da memnun. Başkanım ve ekibine teşekkür ederim” diyen Muhtar Kaya, hizmetlerin süreceğine olan inancının tam olduğunu belirterek sözlerine son verdi.

 

erdemli ajans kösbucağı erdemli belediyesi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor