En Eğlenceli Ders
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


En Eğlenceli Ders

Minik öğrenciler gönüllerince eğlendi

En Eğlenceli Ders
Bu içerik 2223 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Mersin Üniversitesi Erdemli Meslek Yüksekokulu (MYO) Turizm Animasyonu Programı Bölümü öğrencileri animasyon programı derslerini ilçeye bağlı Karakeşli Mahallesi İlköğretim Okulunda minik öğrencilerle birlikte yaptı. Minik öğrenciler ağabeyleri ile birlikte hem ders yaptılar hem de gönüllerince eğlendiler.

Erdemli MYO, Seyahat Turizm ve Eğlence Hizmetleri Programı Bölüm Başkanı Kurtuluş Onur Kaya, Okutman Şenay Arslan, makyaj hocası Eylül Melek Göküş,  turizm animasyonu programından 20 öğrenci ile birlikte animasyon derslerini yapmak üzere Karakeşli Mahallesi İlköğretim okulunda ‘’Dersim Animasyon’’ sloganı ile uygulamalı ders işlediklerini söyledi.

Turizm Animasyonu bölümü öğrencileri derslerini uygulamalı yaparken,  okulun miniklerinin de animasyon uygulamaları ile bol bol eğlendiklerini belirten Kaya, uygulamalı derste miniklerin yüzlerini boyadıklarını, balon şov yaptıklarını, mini disko dansları ile çeşitli animasyonlar yaptıklarını belirtti.

Minik öğrencilerin en fazla yüzlerinin boyanması, çeşitli danslar,  halat çekme, çemberden geçme ve sırtta top taşıma yarışında eğlenmelerini görmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Kaya, ‘’Bu eğitim bir taraftan öğrencilerimizin kendilerini yetiştirmelerini sağlarken diğer taraftan da sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesini sağlamaktadır.  Bu tür etkinlikleri imkânımız olduğu sürece özellikle kırsal kesimdeki okullarda sürdüreceğiz. Bize okulun kapılarını açan Karakeşli İlk  ve Ortaokul Müdürü Raşit Şahin ile öğretmenlerine teşekkür ediyorum’’ dedi. 

Okulun minik öğrencileri ise kendilerini eğlendirmeye gelen turizm Animasyonu Programı Bölümü öğrencilerine teşekkür ederken öğrencilere eğlence sonrası balon hediye edildi. 

erdemli ajans animasyon erdemli milli eğitim erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Çalışkaner,
Başkan Çalışkaner, "Bayramımız Kutlu Olsun”