24 ŞUBAT 2021 Çarşamba 23:00
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2017 16:12   Güncelleme : 06-12-2017 15:52

Özsu, "İki Cihan Güneşi Peygamber Efendimiz Yeryüzünü Şereflendirmiştir"

Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu “Mevlüt Kandili” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Özsu,

Özsu mesajında şöyle dedi; "Bugün rahmet elçisi, iki cihan güneşi, ahlak ve iman kalesi Efendimiz Hz. Muhammed’in yeryüzünü şereflendirişini idrak ediyoruz. Mevlid-i Nebi’nin tertemiz manevi havasını derinlerimize çekiyor, ruhumuza nakşediyor ve kalbimizle buluşturuyoruz.

Riya, inkar, yalan, aldatma, vefasızlık altın çağını yaşa da, Efendimizin tebliğiyle umut buluyor, O’nun kutlu nasihatleriyle huzur duyuyoruz.

Diliyor ve istiyorum ki, yaşadığımız akıl almaz sorunların telafisi, mahkûm olduğumuz huzursuzluk ve samimiyetsizlik akıntısının kuruması bu kandil gecesinin bereketiyle gerçekleşsin.

Yüce dinimiz İslam’ı tamamıyla anlayıp yaşamak, Efendimiz Hz. Peygamber’in hayatını rehber alarak tavır ve davranışlarımıza yansıtmak durumundayız.

Bu mübarek MevlidKandili’nde Allah’tan niyazımız Türk ve Türkiye düşmanlarını kahretmesi fitnenin müdavim ve mimarlarına fırsat vermemesidir.

Bu duygularla siz değerli  aziz milletimizin MevlidKandili’ni yürekten tebrik ediyor, Cenab-ı Allah’tan sağlık, afiyet ve başarı diliyorum" dedi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Yeni web sitemizi beğendiniz mi?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA