Kaan Optik'e Görkemli Açılış
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Kaan Optik'e Görkemli Açılış

Erdemli'nin sevilen işadamlarından İsmet Topçu'nun oğlu Kaan'ın açtığı Kaan Optik ilçenin iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Kaan Optik'e Görkemli Açılış
Bu içerik 2603 kez okundu.

Açılış konuşmasını MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu'nun yaptığı törende Özsu Topçu ailesine hayırlı olsun derken, bol kazançlar dileklerinde bulundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Erdemli'mize böyle bir müesseseyi kazandıran genç kardeşimiz Kaan Topçu’yu  ve Topçu ailesini tebrik ediyorum. Hani armut dibine düşer derler ya kardeşimiz de babası gibi ticarete atıldı ve güzel bir meslek dalı seçti. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Sevgili misafirlerimiz, Peygamber Efendimiz rızkın onda dokuzu ticarettedir diyerek herkesi ticarete yönlendirdiğini hatırlatan Tollu, konuşmasında Peygamberimiz aynı zamanda iki günü denk geçen ziyandadır dediğini hatırlattı.

Kardeşimizde bu hadisi takip ederek rızkını aramaya yönelmiş kendisini kutluyor işlerinin bereketli olmasını diliyoruz diyerek şöyle konuştu: "İlçemiz ekonomisine öz sermayesini koyup yeni işyeri açanlara da teşekkür ediyorum. Gerçekten genç girişimcilerimiz olmasa ilçemizin ilerlemesi asla ve kat a mümkün olmazdı.

Hepimiz iyi bilmekteyiz ki günümüzün en büyük savaşı ekonomik yöndedir. Bizler Erdemli'mizi en üst seviyede tutmak zorundayız bunu da ilçemize daha fazla yatırım yapmakla mümkün olur diyoruz. Erdemli’de hepimizin huzura ve mutluluğa ihtiyacı var bunu el birliği ile  genç  girişimcilerle gerçekleştireceğiz. Girişimciler yatırım yapar ilçemize sermaye koyarsa ilçe gelişir. Bu düşüncelerle Kaan Optik işyerinin sahibi Kaan Topçu kardeşimize hayırlı işler diliyorum’’ dedi.

Başkan Tollu'nun konuşmasının ardından Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu Kur'anı Kerim okudu ve dua etti.

Duanın ardından Gönüllerin Başkanları Mehmet Ali ve Mustafa Başkanlarla birlikte protokol açılış kurdalesini kesti.

Açılışa katılımın yoğunluğu bir tarafa gönderilen çiçekler adeta çiçek tarlasını andırıyordu.

Erdemli Ajans olarak Topçu ailesine hayırlı olsun diyor, bol kazançlar diliyoruz.

erdemli ajans kaan optik ismet topçu erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Çalışkaner,
Başkan Çalışkaner, "Bayramımız Kutlu Olsun”