Ümüklerini sıkacağım
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Ümüklerini sıkacağım

Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, uyuşturucu karşı emniyet güçlerinin amansız bir mücadeleye girdiğini söyledi.

Ümüklerini sıkacağım
Bu içerik 3801 kez okundu.

Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, uyuşturucu karşı emniyet güçlerinin verdiği mücadeleye herkesin destek vermesini istedi. Erdemli Polis Lokalinde mahalle muhtarları ile terör, uyuşturucu ile mücadele ve asayiş konularını görüştü. Şahingözlü, halkın huzur ve mutluluğu için sadece muhtarlarla değil halkın her kesimi ile görüş alış verisinde bulunacaklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım’ın da üzerinde hassasiyetle durduğu gençlerin uyuşturucudan ve terör belasından uzak tutulması talimatının sadece emniyet birimlerini değil tüm halkı ilgilendirdiğini ifade eden Emniyet Müdürü Şahingözlü, ‘’Emniyet teşkilatı olarak bizler asayiş ve uyuşturucuya karşı zaten mücadelemizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Ancak uyuşturucu satıcıları gençlerimizi tuzaklarına düşürmek için özellikle cafe ve okul çevrelerini hedef alıyorlar. Bizler başta terör ve diğer asayiş konuları olmak üzere uyuşturucu satışı yapana da taşıyana da kesinlikle göz açtırmıyoruz. Uyuşturucu satıcılarının ‘ümüklerini sıkmak’ için gece gündüz çalışıyoruz. Bu konuda halkımızdan da destek bekliyoruz.  Şüphelendikleri her konuyu bize bildirmelerini istiyoruz. Kendi şahsi telefon numaram da 24 saat açıktır’’ dedi.

Erdemli ilçesinin Türkiye’nin sessiz sakin ve en huzurlu ilçe olarak görüldüğünü dile getiren Şahingözlü, bu huzuru kesinlikle bozdurtmayacaklarını anımsatarak, ‘’Huzuru bozdurtmamak için el birliği yapacağız’’ diye konuştu.

Yaz sezonu için de bir dizi tedbirler almak için çalışmalar yaptıklarını kaydeden Şahingözlü, ‘’Erdemli ilçesi tarih ve kültür yönünden çok zengin bir ilçe. Havadan baktığınızda adeta açık hava müzesini andırıyor.  Erdemli’deki tarihi miras, altın sarısı kumsalları,  vadileri, yaylaları başlı başına ayrı bir güzellikte. Tabii bu güzellikleri görmek yaşamak için de hem yerli hem de yabancılar buraya geliyor. Kalabalığın olduğu noktalarda hırsızlar ve uyuşturucu satıcıları da geliyor. Bunları önlemek ve onlara fırsat vermemek için el ele vereceğiz ve huzurumuzu bozdurtmayacağız’’ vurgusunda bulundu.

Şahingözlü, bu tür toplantıları en az ayda bir yapacağını ve yapılan çalışmalarla ilgili muhtarları bilgilendireceğini ifade etti.

erdemli ajans erdemli emniyet müdürlüğü ahmet şahingözlü uyuşturucu ile mücadele erdemli haber
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Çalışkaner,
Başkan Çalışkaner, "Bayramımız Kutlu Olsun”