Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı

Erdemli'de reklam, tabela ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren Ajans Damla tarafından 2018 promosyon ürünleri tanıtım programı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Bu içerik 2574 kez okundu.

Promosyon sezonunun başlaması ile birlikte yüzlerce yeni ürünü müşterilerine sunmaya hazırlanan Ajans Damla 2018 promosyon ürünlerini gerçekleştirdiği kokteyl ile tanıttı. 

Tanıtım programına katılarak ürünlerle ilgili bilgi alan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, "Ajans Damla ailesini tebrik ediyorum. Ajans Damla artık bir reklam ajansından çok bir AVM gibi, tüm çeşitlerin içinde bulunduğu bir iş yeri haline gelmiş. Başarılarının devamını diliyoruz. Bol kazançlar diliyoruz" dedi. 

Erdemli Belediyesi Başkan Yardımcısı Niyazi Yıldız da, "Tabi öncelikle Ajans Damla'ya hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Daha önceki ürün yelpazesini genişlettiğini görüyoruz. Burada hem gezme hem de açılışını yapma imkanı bulduğumuz reyonlarımızda da gördüğümüz gibi adeta bin bir çeşit promosyon ürünleri mevcut Oktay İnce olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Hayırlı ve helal kazançlar diliyoruz " diye konuştu. 

Ajans Damla ailesi adına konuşan Oktay İnce ise, "Ajans Damla'nın önceliğinin kalite politikası olduğunu belirterek, "Ajans Damla'nın hedefi olanı daha da iyileştirmek, olmayanın da yenisini üretmek, bulunduğumuz ortama artı katma değer sağlamak. Amacımızı böyle özetleyebiliriz. Her zaman söylediğimiz gibi bunu yaparken de birinci planda fiyat değil kalite politikamızı önde tutuyoruz. Üzerine basarak söylüyoruz, bizim için kalite her zaman önce gelir" dedi. 

Düzenledikleri etkinliğin promosyon ürünlerini birebir tanıtmak olduğunu da aktaran İnce, "Promosyon ürünlerimizi bire bir canlı tanıtarak  müşterilerimize detaylarını ve inceliklerini anlatarak yapmak istedik. Burada müşterilerimizin sipariş vermeden önce, yeni yıl sezonu başlamadan önce ürünleri birebir görerek sipariş vermelerine de imkan sağlamış olduk. Biz üretmeye devam edeceğiz. Erdemli'mize, şehrimize ve ülkemize üretimle destek olmaya devam edeceğiz. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

erdemli ajans ajans damla erdemli haber promosyon tanıtım
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor