Yok böyle bir tesis
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Yok böyle bir tesis

NFS Sizi Çağırıyor

Yok böyle bir tesis
Bu içerik 3439 kez okundu.

Mersin’in ve Erdemli'nin deniz manzaralı, en büyük ve donanımlı spor tesisi NFS Spor Kompleksi Akdeniz Mahallesi Erdemli Futbol Sahası yanında hizmete girdi.

NFS Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çınar ve tesis yöneticileri, spor tesisini yapan Müteahhit Firma Yeşilyurt GYO Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Yeşilyurt ile birlikte basın toplantısı düzenleyerek tesisin tanıtımını yaptılar.

Bülent Çınar'ın hiçbir masraftan kaçınmayarak güzel bir yatırım yaptığını belirten Tayyar Yeşilyurt,  "Çok değerli dostum ve arkadaşım Bülent Çınar'ın ilçemize kazandırdığı bu güzel yatırımı bizleri çok mutlu etti. Son teknoloji ve en kaliteli malzemelerle yapılan tesisin ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim. Öyle tahmin ediyorum ki, deniz manzaralı böyle bir tesis yok" dedi.

 

NFS Spor tesisi sahibi Bülent Çınar ise yaptığı konuşmasında; "Erdemli çok güzel bir ilçe. Erdemli’ye yatırım yapmak bizleri sevindirdi. Herkese teşekkür ederim. Mersinimizin en önemli merkezlerinden biri olan Erdemli’de bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu güzel yerin kadirşinas insanlarıyla birlikte çalışmaktan oldukça memnunuz ve buraya güzel bir değer kazandırdığımızdan dolayı da ayrıca gururluyuz.

NFS Spor Projemiz insanımızın doğru spor yapabileceği ve kendini rahat hissedebileceği şekilde tasarlandı. Çünkü insanımızın buna değer olduğunu kaliteli bir yaşamın gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde bir mekanın inşa edilmesinin önemli olduğunu öngördük.

NFS spor kompleksinin bir bucuk dönüm üzerine kurulmuş bir tesistir. Bin metrekare kapalı alan özel karboline malzemeden yapılmıştır. Isıyı ve soğuğu geçirmiyor. Sahanın alt yapı malzemesi sakatlanmalara karşı özel monoflament ve gri granül ile halı zemini beslenmiştir.

Halı sahanın dört bir tarafı hava şartlarına göre raylı perde sistemi ile açılır kapanır branda ile korunmaktadır. Projeyi geliştirirken profesyonel bir ekiple çalışmayı doğru bulduk. Çünkü insan sağlığı ve insanın değeri bunu gerektirmektedir. Projenin geliştirilmesinden, mimari çözümlenmesine, binanın ve mekanın inşasından, lokasyonuna kadar her şey düşünülerek tasarlandı ve geliştirildi.

Dolayısıyla her ayrıntısı düşünülerek hazırlanan NFS Spor Erdemli insanına yakışır kalitede hizmete hazır hale getirildi. Projeyi hazırlarken, bayların ve bayanların rahat edebilecekleri tarzda tasarlanarak maliyetin iki katına çıkmasına aldırış etmeden en doğru olan çözümleri ve ekipmanları temin ettik.

Tesisimiz üç kattan oluşmaktadır. Giriş katı spor salonu resepsiyon, kafeterya ve soyunma odalarından oluşmaktadır.  Birinci kat 250 metrekare olup bay fitness salonudur. Yine burada da soyunma odaları ve duş mevcuttur. Özel havalandırma ve merkezi klima sistemi bulunmaktadır.

İkinci katta da bayanlara özel aynı şartlara sahip fitness salonu bulunmaktadır. Üçüncü katta kapalı stüdyo former plates alanımız bulunmaktadır. Stüdyo salonunda özel grup ve bireysel dersler yapılmaktadır. (plates, zumba, crosfit)’’dedi.

Sosyal sorumluluk gereği Erdemli Belediyespor ile Erdemlispora tesisimizde haftanın belirli saatlerinde bedelsiz hizmet vermekteyiz. Spor solanlarımızda da milli sporculara bedelsiz hizmet vermekteyiz diyen Çınar, Erdemliye ilk yatırımımız olan bu projenin yatırım maliyeti gözetilmeden 10 kişinin burada istihdamı sağlandığını kaydetti.

Çınar, tesise yeni ilavelerin yapılacağını ifade ederek yeni ilavelerle birlikte istihdam sayımız da 15’e çıkacaktır diye vurguladı.

Spor tesisinde abone sistemi ile çalışıldığına dikkat çeken Çınar, ‘’Üyelerimize verdiğimiz kartlar sayesinde kendilerine ayrılan zamanda Akdeniz’in eşsiz manzarası eşliğinde, çok güzel bir ortamda deneyimli hocalarımızın eşliğinde sporlarını yapmaktadırlar.

Erdemli'ye olan itimatımız son derece yüksektir ve yatırımlarımızda bu düzeyde devam edecektir. Bu projenin Erdemliye hayırlı olmasını diliyorum’’ diye belirtti.

erdemli ajans nfs spor tayyar yeşilyurt
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor