Saadet'te Kongre Heyecanı
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Saadet'te Kongre Heyecanı

Başkan Mehmet Yıldız, Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanlığında yapılan basın toplantısı ile Vatandaşları Pazar günü yapılacak olan Mersin İl Kongresine davet etti.

Saadet'te Kongre Heyecanı
Bu içerik 2149 kez okundu.

Başkan Yıldız yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Öncelikle Ağrı´nın Eleşkirt İlçesi kırsalında güvenlik güçleriyle PKK´lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan ,hemşehrimiz Uzman Çavuş İsmail Hakkı Doğan' ın  şehadeti hepimizi etkilemiştir.

Şehidimizin ailesine ve halkımıza sabır ve metanet diliyoruz. Bu saatlerde devam eden operasyonda görev alan askerlerimize kolaylıklar  diliyoruz.  Saadet Partisi Mersin 6. Olağan Kongremizi, Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu'nun katılımıyla , Mersin Büyükşehir Kongre ve Sergi  Merkezinde, 19 Kasım 2017 Pazar günü, Saat 13.00 de gerçekleştireceğiz.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatı olarak kongremize , İlçe Teşkilatı /Kadın Kolları/ Gençlik Kolları ve tüm halkımızla  birlikte  büyük bir heyecan ve coşkuyla katılacağız.

Ülkemizin siyasi arenasında büyük bir boşluğu dolduran Saadet Parti'mizin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu başkanımızın  sağduyulu ve birleştirici üslubu takdir toplamaktadır. Her zaman ihtiyacımız olan sevgi, kardeşlik, birlik beraberliğe bugünlerde daha çok ihtiyacımız var.

Yaşayacağımız başka bir vatan bizim açımızdan görünmüyor. Onun için birbirimizi makul çerçeve içerinde eleştirip ,eleştirilerimizi kin ve düşmanlık boyutuna taşımamalıyız.

Her zaman söylüyoruz Ülkemizdeki siyasi partiler birbirimizin düşmanı değildir. Siyasi partiler birbirlerinin rakibidir. Halkımızın seçtiği parti iktidar olur diğerleri ise demokratik ölçüler içerisinde mücadele eder. Saadet Partisi önümüzde ki günlerde iktidara talip bir partidir.

Saadet Partisi her zaman halkımızın gerçek gündemi ile ilgilenmiş ve görev aldığı yerel ve merkezi yönetimlerin hepsinde, alnının akıyla hizmet etmiştir.

Ülkemiz bu günlerde  maalesef ekonomik olarak yolun sonuna doğru yaklaşmaktadır.Temel ihtiyaç ürünlerine yapılan zamlar vatandaşın belini büküyor.Zamlar karşısında eriyen maaş artışları çok komik bir hal alıyor.

Dış politika konusunda hala Avrupa Birliği gibi kurumların kapısını aşındırıyoruz.

Ülkemizde ki ahlâkî yozlaşma ise tamir edilemeyecek boyutlara gelmektedir.Haber bültenleri felaketin boyutunu gözler önüne sermektedir.

Eğitim konusunda ise sistemin kendisini sorgulamak yerine hala sınav isimlerini değiştirerek, geleceğimizin teminatı yavrularımıza haksızlık ediyoruz.

Her gün canımızı yakan terör belasını başımıza musallat eden ülkelerle maalesef 'stratejik müttefik'lik gibi bir tenakuz içerisindeyiz.

Bütün bu olumsuz gidişata Saadet Partisi olarak itirazımız var. Genel başkanımızla tanışmak ve partimizin ülke ve millet meselelerine bakış açısını anlamak adına, bütün halkımızı kongremize davet ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle , katılan bütün basın mensuplarına teşekkür eder saygılar sunarız" dedi.

erdemli ajans saadet partisi erdemli ilçe başkanlığı mehmet yıldız mersin il kongresi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor