Doğaner'den İyi Haber
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıDoğaner'den İyi Haber

Sevgili Meslekdaşımız Yeni Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Doğan Haber Ajansı Erdemli Temsilcisi Mehmet Doğaner kardeşimiz yapmış olduğu kazadan dolayı dün yoğun bakıma alınmıştı. Çok şükür az önce normal servise çıkarılarak tedavisine burada devam edilecek.

Doğaner'den İyi Haber
Bu içerik 2615 kez okundu.

Gazeteci arkadaşımız Mehmet Doğaner dün motorsikletten düşerek Mersin Üniversitesi Yoğun Bakım servisine kaldırılmış ve kaburgalarındaki kırıklar nedeniyle müşahede altında tutulduğunu öğrenmiştik. 24 saat süren tetkikler ve yapılan tahliller sonucunda bugün ikindi saatlerinde 7. kattaki göğüs hastalıklarındaki normal servisinde tedavisine devam edileceği bilgisini aldık. Kaburgalarında 7 kırık tespit edilen Mehmet Doğaner'in hayati bir tehlikesinin bulunmadığını, başka herhangi bir yerinde bir hasarın olmadığı haberi bizleri sevindirdi.

Gazeteci arkadaşımız 'Ortak' diyen, daima gülen yüzüyle bizlerin şeker topağı olan Mehmet Doğaner kardeşimizle yapmış olduğumuz görüşme neticesinde kendisinin iyi olduğunu belirterek, "Bu süreçte benim yanımda olan ve geçmiş olsun dilekleri ve dualarıyla yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Bizde 'Ortağın' biran önce sahalara dönerek bizimle birlikte haberlere gitmesini ve neşe kaynağımız olmasını temenni ediyoruz. Erdemli Ajans olarak 'Şeker Toopana' geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz. (Derviş Çömez, Durhasan Şahin)..

erdemli ajans mehmet doğaner
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu