Erdemli Sınırlarını Aştı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli Sınırlarını Aştı

Erdemli Belediyesinden Sarıaydın Mahallesine hizmet

Erdemli Sınırlarını Aştı
Bu içerik 2279 kez okundu.

Erdemli Belediyesi tarafından her zaman ilke olarak kabul edilen “Nerde İnsan Oraya Hizmet” anlayışı çerçevesinde Silifke İlçesine bağlı Saraydın mahallesine hizmet götürerek hizmette ilçe sınırlarınıs aştığını gösterdi.

Mahallelerine hizmet yapan Erdemli Belediyesi Başkanı Mükerrem Tollu’ya teşekkür etmek için kurban kesip, onuruna yemek veren Saraydın halkı Mükerrem Tollu’ya teşekkür ettiler. Mükerrem Başkan'da Sarıaydın halkına aşure ikramında bulundu.

Cami avlusunda düzenlenen yemekli programda konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu; ‘’Erdemli Belediyesi kendi ölçüsünde Türkiye’deki bütün belediyelerden daha fazla hizmet ve daha fazla iş yaparak Türkiye de en çalışkan belediyedir. Biz belediye olarak insanlarımız nerede ise biz oradayız anlayışıyla çalışıyoruz. Halkımız bizden ne isterse, kanunların  verdiği yetki neyse her zaman yardımcı oluyoruz ve bundan sonra da yardım etmeye devam edeceğiz. İlçemizde birçok Saraydınlı vatandaşımız var. Bizlerden birkaç yardım desteği istediler ve Erdemli Belediyesi olarak yardımcı olmaya çalıştık. Bizleri buraya kadar davet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Saraydın muhtarı Abdülmuttalip Gündüz ise; ‘’Erdemli Belediye Başkanımıza Cami yolumuzu, sulama suyu yollarını ve çeşitli iş makinası desteği ile yaptığı hizmetlerden dolayı  teşekkür ediyorum. Saraydın halkı olarak bizleri onurlandıran başkanımıza sonsuz teşekkür ederiz’’ diye konuştu.

erdemli ajans erdemli belediyesi sarıaydın mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu