Umre Kayıtları Başladı
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıUmre Kayıtları Başladı

Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile Diyanet İşleri Başkanlığı 2017-18 dönemi için Umre kayıtlarına başladı.

Umre Kayıtları Başladı
Bu içerik 1793 kez okundu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Umre ziyareti yapmak üzere kutsal topraklara gitmek isteyenler için kayıtların 18 Ekim itibariyle başladığını söyledi.

Diyanet İşleri Başkanlığının organizasyonu ile kutsal topraklara gideceklere umre turları ve fiyatları hakkında bilgi veren Türkmenoğlu, "Umre kayıtları 18 Ekim 2017 Çarşamba günü itibarıyla başladı. Umre sezonu hepimize hayırlı olsun. Mukaddes yolculuğa gitmek isteyen tüm vatandaşlarımızın gitmesini temenni  ediyoruz. Diyanet işleri Başkanlığımız bu yıl “otel tipi”, “yürüme mesafeli”, “servisli” tipler olmak üzere 7, 11, 14, 20 ve 24 günlük umre programları düzenleyecek. Bu yıl umre  fiyatlarımız 3.465 liradan başlamaktadır." dedi.

Diyanet İşleri Başkanlığınca geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi umre ücretlerinde taksitlendirme yoluna gidileceğini ifade eden Türkmenoğlu, “Umreye gidecek olan vatandaşlarımız ödemelerini anlaşmalı bankalar ile 4 veya 6 taksitle yapabilecek ve hiçbir fark alınmayacak.” dedi.

Türkmenoğlu, Diyanet İşleri Başkanlığımız geçen yıl olduğu gibi bu yıl da öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize özel 11 günlük umre programı gerçekleştirecek. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin bu fırsatı değerlendirmelerini bekliyoruz. Umreye gitmek isteyen vatandaşlarımız kendilerine uygun umre programını belirleyip ilgili bankaya ücretini peşin veya taksitli olarak yatırdıktan sonra, müftülüğe giderek veya http://hac.diyanet.gov.tr adresinden internet ortamında kaydını yaptırabilecekler." dedi.

erdemli ajans erdemli müftülüğü diyanet işleri başkanlığı umre
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı