Siyaset Fedakarlık İşidir
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSiyaset Fedakarlık İşidir

Büyük Birlik Partisi'nden Saadet Partisine ziyaret

Siyaset Fedakarlık İşidir
Bu içerik 1751 kez okundu.

Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Murat Turmuş ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Alpay Yalman ile birlikte Saadet Partisi Erdemli İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Pazar günü açılışını gerçekleştirecekleri ilçe binasının açılış törenine davet ettiler.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ve İlçe Yönetim Kurulu  Üyelerinin hazır bulunduğu ziyaret de, Başkan Yıldız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek;

"Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı ve arkadaşlarımızın ziyaretinden son derece mutlu olduk.Siyaseti Ülke ve kamu yararına yapan dürüst siyasetçilerimizin, başımızın üstünde yerleri vardır.

Bugün geldiğimiz noktada siyaset kurumu kirletilmiştir.  Siyaset maalesef gayrı meşru bir geçim kapısı olmuştur. Siyaset  tüccarları 1 koyup 5 almanın derdindeler.

Halbuki siyaset kurumu hizmet ,fedakarlık  ve sorumluluk gerektiren bir görevdir. Biz misafirlerimizin siyaset anlayışını da olumlu buluyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.

Büyük Birlik Partisi Erdemli İlçe Başkanı Murat Turmuş:

"Kongreden sonra çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Teşkilâtımıza ilçe binası kazandırdık.  15 Ekim Pazar günü  saat 14:00 da, Merkez Mahallesinde ki açacağımız ilçe binamızın açılışına Saadet Partili kardeşlerimizi ve halkımızı davet ediyoruz" dedi.

erdemli ajans saadet partisi bbp partisi büyük birlik ilçe binası
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi