AK Parti Kongresi 14 Ekim’de
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


AK Parti Kongresi 14 Ekim’de

AK Parti Erdemli ilçe başkanı Mehmet Topçu, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanlarıyla birlikte öğretmenevinde basın toplantısı düzenleyerek ilçe kongresinin 14 Ekim Cumartesi günü Erdemli Kapalı Spor Salonunda yapılacağını ve tekrar aday olduğunu açıkladı.

AK Parti Kongresi 14 Ekim’de
Bu içerik 2819 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Görevde bulundukları 1,5 yıllık zaman içinde önemli süreçten geçtiklerini dile getiren Topçu, basın toplantısında şunları dile getirdi:

‘’AK Parti siyasi hayata başladığı 14 Ağustos 2001 tarihinden itibaren aziz milletimize taahhüt  ettiği  ve  bugün  yeni Türkiye olarak tanımladığımız demokratikleşme, refah toplumu, kalkınma, öncü ülke olma, ilerleme ve büyük medeniyetimizi geleceğe taşıma süreçlerinin tamamını siyasi yolculuğun  ve büyük başarı hikayesinin bir destanı olarak gerçekleştirmektedir.

AK Parti demokrasiye, milletin değerlerine, ülkemizin birlik ve beraberliğine gösterdiği sadakat ile darbe  kurallarını,  vesayet  sistemini ve gerileme dönemlerini sona erdirmiştir .

Cumhurbaşkanımız ve genel  başkanımız  sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bu büyük  davaya inanmış kadroları ile birlikte 100 yılımızın ilk 15 yılında kimsenin hayal bile edemediği birinci atılımı gerçekleştirmiştir.

Partimizin  önümüzdeki hedefi başlayan kongre sürecimiz ile birlikte 2019 seçimlerinde genel ve yerelde başarı ile  çıkmak; milletimize söz verdiğimiz gibi 2023-2053-2071 Türkiye’sine istikrarla, huzurla, gelişmeyle ve selametle ulaşmaktır. Milletimizin bizden beklentisi budur. bugüne kadar siyaseti güçlendiren ve itibar kazandıran partimiz yapılacak olan il ve ilçe kongreleri ile  elde edeceği  güç, birlik beraberlik anlayışı ve kongrelerden çıkaracağı enerji ile milli iradeyi hakim kılmaya devam edecektir.

Kongrelerimiz büyük medeniyetimizin tüm değerleriyle milletimizle buluşma ve geleceğe taşınmasının kaynağıdır.

Yapılacak olan ilçe kongremizde millete hizmet yolun da Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan  liderliğinde  kutlu yürüyüşe devam edeceğiz.

Bugüne kadar yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte bayrağı teslim aldığımız günden itibaren özverili bir şekilde çalıştık. görev süremiz boyunca mesai kavramı gözetmeden gece gündüz halkımızın dertlerine çare olmaya  çalıştık. Görevde olduğumuz süre  içinde FETÖ’nün hain darbe girişimi ile karşılaştık. O gün ya ölürüz ya da dirilişiriz diye cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile sokaklara çıktık ve Cumhuriyet meydanın da 27 gün süren demokrasi nöbetlerini tamamın da halkımızla birlikte olduk.

Yine görev süremiz esnasında ülkemizi ve milletimizi yakinen ilgilendiren cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini, başta kalkınma bakanımız sayın Lütfi Elvan olmak üzere milletvekillerimiz ve il başkanımızla birlikte uyum içinde çalışarak tüm mahallelerimizi ve vatandaşlarımızı ziyaret edip halkımıza anlattık. Yapılan halk oylamasın da  en iyi sonucu elde etmek için çalışıp gayret sarf ettik.

Görev süremiz  boyunca Erdemlimize yapılan ve yapılacak olan yatırımları hizmetleri teşkilat olarak yakinen takip edip gerekli olan çalışmaları yaptık. Erdemlimize yapılan, şuan yapımına devam eden ve programa alınan tüm yatırımlar için başta kalkınma bakanımız sn. Lütfi Elvan olmak üzere milletvekillerimize ve il başkanımıza şükranlarımı sunuyorum.

Gerçekleştirecek olduğumuz kongre bizler için bir yenilenme süreci. bu kongre sürecinde tüm AK Parti ailesini birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeye davet ediyorum. Kapılarımız ve gönüllerimiz her zaman   herkese açıktır. Gönlümüz hiç kimseye dargın ve küs değildir.  Partimiz için bizimle birlikte çalışmayı arzu eden herkesi yanımızda görmek isteriz.

Üzerimizdeki ağır yükün  farkındayız ilçe teşkilatımızın kongresi bizler için yeniden diriliş, yeniden birlik ve beraberlik kongresidir. Cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman önemle vurguladığı gibi (iri olacağız, diri olacağız, bir olacağız) bıkmadan, yorulmadan çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.’’

AK Parti Erdemli ilçe teşkilatı kongresinin 14 Ekim cumartesi günü kapalı Spor Salonunda yapılacağını da dile getiren Topçu, ‘’Genel merkezimiz tarafından  yapılan istişareler ve değerlendirmeler sonucunda ak parti erdemli  5.olağan ilçe  kongremiz 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 13.30’da erdemli kapalı spor salonunda  gerçekleştirilecektir.

Bu kutlu yürüyüşte  bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada teşkilatımıza, davamıza ve genel başkanımıza yakışır bir şekilde, yüklendiğimiz  misyon ve vizyon bilinciyle yılmadan yorulmadan her gün daha da artan bir tempo ile çalışmalarımıza devam  edeceğimizi kıymetli Erdemli halkımızın bilmesini isterim.

Bugüne kadar benimle  birlikte bu kutlu yürüyüşe destek veren tüm hemşerilerime tüm gönüldaşlarıma ve dava arkadaşlarıma sonsuz  şükranlarımı sunuyor, tüm vatandaşlarımızı 5.olağan ilçe  kongremize davet ediyorum. Yapılacak olan kongremizin partimize, Erdemlimize, Mersinimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum’’ diye açıkladı.

 

Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
Advert
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Tollu, “Erdemli’nin Heryerini Hizmetle Kuşattık”
Başkan Tollu, “Erdemli’nin Heryerini Hizmetle Kuşattık”
Başkan Tollu Şehitin Vasiyetini Yerine Getirdi
Başkan Tollu Şehitin Vasiyetini Yerine Getirdi
Mersin Büyükşehir’den 3 Bin Öğrenciye Kırtasiye Yardımı
Mersin Büyükşehir’den 3 Bin Öğrenciye Kırtasiye Yardımı
Vali Su’dan ODTÜ Bilim 2 Gemisini İnceledi
Vali Su’dan ODTÜ Bilim 2 Gemisini İnceledi