Bu vatan bizim
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Bu vatan bizim

Erdemli Kaymakamı Avni Kula Öğretmenevinde daire amirleri ve mahalle muhtarları ile istişare toplantısı düzenledi.

Bu vatan bizim
Bu içerik 1750 kez okundu.

Mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyen kaymakam Kula, ‘’Çözülemeyecek hiçbir problem yoktur  yeter ki, konumuzu sağlam bilgilerle ilgili yerlere ulaştıralım’’ dedi.

Toplantıda mahalle muhtarlarını tek tek dinleyen kaymakam Kula, ‘’Arkadaşlar bu memleket bu vatan toprağı hepimizin iyi sahip çıkmak zorundayız. Bulunduğunuz bölgeyi bir mahalle olarak görmeyin çok kıymetli ve değeri ölçülemeyecek kadar büyüktür. Bu nedenle de hizmeti sunuşunuzu çok iyi ayarlayın ve devletimizin itibarını yüceltecek şekilde gerçekleştirin. Bu topraklar bizlere kolay teslim edilmedi atalarımız kanlarını canlarını ortaya koydu. Bizler de gelecek nesillere iyi bir ülke ve toprak bırakalım’’ diye konuştu.

Hiçbir problemin çözülemeyecek kadar derin olmadığını kaydeden kaymakam Avni Kula, ‘’yeter ki ne yapmak istediğinizi iyi tespit edin ve ona göre yol alın. Taleplerinizi mutlaka yazılı olarak yapın. Sözlü talepler de unutulma olabilir bu nedenle mutlaka yazılı talepte bulunun bu sizlerin işinin sonuçlanmasını sağlayacaktır’’ ifadesini kullandı. 

erdemli ajans erdemli kaymakamı avni kula
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Çalışkaner,
Başkan Çalışkaner, "Bayramımız Kutlu Olsun”