Erdemli bir ilke daha kavuşuyor
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Erdemli bir ilke daha kavuşuyor

Erdemli Belediyesi Aqua Park yapıyor

Erdemli bir ilke daha kavuşuyor
Bu içerik 2273 kez okundu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, gazetecilerle birlikte gerçekleştirdiği hizmet denetlemesi gezilerine devam etti. Heyet, Erdemli’de ilk defa vatandaşlara hizmet verecek olan Aqua Park inşaatında incelemelerde bulundu. Üreten, hizmet eden bir belediye olduklarının vurgulayan Tollu, hizmetlerin ve incelemelerin devam edeceğini, gazetecilerle birlikte bu gezileri gerçekleştirerek şeffaf bir yaklaşımda bulunduklarını belirten Başkan Tollu, hizmetlerle ilgili bilgiler verdi.

ERDEMLİ’DE BİR İLK ‘AQUA PARK’

Başkan Tollu, gazeteciler ve belediye yöneticileriyle birlikte ilçede yapımı devam eden aqua park inşaatında incelemelerde bulundu. Sözlerine geçtiğimiz yıl Erdemli’nin alt yapısına çok ciddi yatırımlar yaptıklarına işaret ederek başlayan Başkan Tollu, 30 ayrı noktada milyonlarca yatırım ve projeler gerçekleştirmeye devam ettiklerini anlatarak sözlerine şöyle devam etti:

“Kamu kaynaklarını rantabl kullanan bizim ölçeğimizde bir belediyeye rastlamanız mümkün değil. 1 yılda 100 milyon TL’ye yakın bir yatırım yapmak her belediyenin karı değil. Alata Mahallesi’nde inşaatına başlanılan Aqua Park projesinde çalışmaların sürdüğüne şahitlik ediyoruz. Bunlar çok ciddi yatırımlar. İnsanlarımızın hayatlarını kolaylaştıran yaşam kalitesini artıran her alanda vatandaşımızın hak ettiği hizmetleri onlarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Erdemli, beldeler ve köylere de çok önemli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Erdemli Belediyesi’nin insan olan her yerde var olduğunu görmek mümkün. Alata Mahallesi’nde inşaatı devam eden aqua park içerisinde, kafeterya, sosyal tesis, çocuk havuzu, kay kay ve yetişkin havuzunu vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Bu proje vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet verecektir. Çocuklarımız başta olmak üzere vatandaşlarımız için yüzme kursları düzenleyebileceğimiz bir tesise sahip olacağız. Denize alternatif olarak hizmete girecek bu proje, Erdemli’de bir ilk olma özelliğine sahip. Erdemli ilkleri bizimle yaşamaya devam ediyor. Erdemli’de yaşayan vatandaşlarımıza armağan olsun.”

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu aqua park
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Çalışkaner,
Başkan Çalışkaner, "Bayramımız Kutlu Olsun”