İlhan Ticaret Müşterilerini Ağırladı
AdvertAdvert
Advert


Günün Başlıklarıİlhan Ticaret Müşterilerini Ağırladı

Tömük'te Tüpgaz ve Damacana su bayisi olan İlhan Ticaret müşterileri ile biraraya gelerek fikir alışverişinde bulundu

İlhan Ticaret Müşterilerini Ağırladı
Bu içerik 2545 kez okundu.

Elvanlı'da Garson Mehmet'in yerinde müşterileri ile biraraya gelen İlhan Ticaret Mehmet İlhan'ı Tömük Esnaflar Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Tömük Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmail Öztemur, İpragaz Mersin Bölge Müdürü Yakup İnce, Berraksu Bölge Müdürü Adnan Türkoğlu, Mersin anabayii Murat Yeğen yalnız bırakmadı.

Gecede bir konuşma yapan Mehmet İlhan şunları söyledi; "İlhan ticaret tömük ipragaz berrak su bayii olarak sektörde 2. Yılımızda iş ortaklarımızı bilgilendirme toplantımıza uzaktan ve yakından teşrifleriniz ile bizleri onurlandırdığınız için siz değerli bayi ve dostlarıma teşekkür eder saygılarımı sunarım.

İlhan ticaret tömük ipragaz ve Berrak su bayii olarak bu yıl ilkini düzenlediğimiz ve Allah nasip ederse sizlerle devamı gelecek olan bu gecemize hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz.

Bu gece düzenlemiş olduğumuz bilgilendirme toplantımız konusu hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek istiyorum. İlhan ticaret olarak bayilerimizin şikâyet ve önerileri bizim için önemli bir husustur

 siz değerli bayilerimizin öneri ve şikâyetleri hakkında bilgi alıp bu şikayetlerinizi geniş ve detaylı bir şekilde değerlendirerek ve eksikliklerimizi gözden geçirerek sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

İlhan ticaret olarak prensiplerimiz, siz değerli bayii ve müşterilerimize sadece ticarete odaklı bir yaklaşım sergilemek değil, bayii ve müşteri kişisel bağlarımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. çünkü ticaret bir çıkar amacı taşımaktadır ve çıkar amaçlı kurulan dostluklar kısa sürer anlayışındayız.

 Toplantımızın bir diğer âmâcıda ilhan ticaret tömük ipragaz berrak su bayii olarak bayilerimiz ve çalışanlarına yoğun ve stresli bir yaz sezonunun ardında birazcıkta olsa bir değişiklik yapıp sizlere bir sosyal faaliyet sunmak istedik.

 Bunun için Allah nasip ederse daha çok bilgilendirme toplantıları gerçekleştireceğiz. Birdahaki toplantıda görüşmek üzere." dedi.

erdemli ajans ilhan ticaret bayi bilgilendirme
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi