Hırsız Jandarma'dan Kaçamadı
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Hırsız Jandarma'dan Kaçamadı

Erdemli'de hırsızlık olaylarının şüphelisi Jandarma'nın ısrarlı takibi sonucu yakalanarak cezaevine gönderildi

Hırsız Jandarma'dan Kaçamadı
Bu içerik 3261 kez okundu.

Hayvan, cep telefonu hırsızlıkları ve ve silahlı gasp olaylarından aranan hırsız Limon Bahçelerinin arasındaki barakada Jandarmanın operasyonu sonucu yakalandı.

Mersin İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklama şöyle; "Mersin ili Erdemli ilçesinde meydana gelen (21.08.2017 tarihinde Hayvan Hırsızlığı, 10.09.2017 tarihinde Evden hırsızlık, 17.09.2017 tarihinde Telefon Hırsızlığı ve 19.09.2017 tarihinde Silahlı Gasp olayları) şüphelisi olduğu tespit edilen D.E.A isimli şahsın yakalanması için Mersin İl J.K.lığınca oluşturulan özel ekip tarafından yapılan titiz çalışma neticesinde; şüphelinin sahil sitelerinin yanında bulunan limon bahçesinde bir kulübede saklandığı tespit edilmiştir.

İl J.K.lığı ekiplerince limon bahçesinde bulunan kulübeye yapılan operasyon ile şüpheli yakalanmış vesevk edildiği adli makamlar tarafından tutuklanarak MersinE Tipi Cezaevine teslim edilmiştir.

            Mersin İl Jandarma Komutanlığı, sorumluluk bölgesinde aranan şahısların süratle yakalanması, toplum içerisindeki suçluların barındırılmaması için gerekli yasal mevzuat çerçevesinde işlemlerin yapılarak, suç ve suçlularla mücadelesine kararlılıkla devam edecektir" denildi.

erdemli ajans mersin il jandarma hırsız
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Başkan Şen, “Bayramımız Mübarek Olsun”
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Aşkın Şahin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Serin Kurban Bayramını Kutladı
Başkan Çalışkaner,
Başkan Çalışkaner, "Bayramımız Kutlu Olsun”