Vahşi Cinayet
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıVahşi Cinayet

Kızkalesi'nde 5 yaşındaki Muhammed vahşice bıçaklanarak öldürüldü. 2 Kişi gözaltına alındı.

Vahşi Cinayet
Bu içerik 2898 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Edindiğimiz bilgiye göre Suriye'li aile bundan üç yıl önce Kızkalesi mahallesine gelerek yaşamaya başladı. Baba'nın yurt dışında olduğu, öldürülen Muhammed'in ablası annesi, babaannesi ve dedesi ile birlikte yaşadığını, Muhammed ve ablasının Kızkalesi mahallesinde sahilde gecenin geç saatlerine kadar su sattıklarını belirten ileyi yakından tanıyan esnaf Hüseyin Kılıç, aileyi defalarca uyardığını bu çocukları çalıştırmamalarını söylediğini anlattı.

Dün yine su satmak için evinden ayrılan Muhammed geç saatlere kadar eve dönmeyince annesi Ranya Hacı Derviş ve ailesi aramaya çıktılar ve Kızkalesi Polis Karakoluna çocuğun kaybolduğu yönünde bilgi verdiler.

Sabaha kadar aramaya devam eden aileye kötü haber sabahın erken saatlerinde temizlik işçilerinden geldi

Sahilde bulunan duşakabini temizlemeye gelen işçiler duşakabinde Muhammed'in kanlı cesedi ile karşılaştı. Sahilde Muhammedi arayan aileden babaanne Emine Hacı Derviş hemen koşarak Muhammed'in cesedini kucaklayarak olay yerine ikiyüz metre uzaklıktaki Polis Noktasına götürerek buranın önüne bıraktı.

Çığlıklarla ortalığı inleten ve sinir krizleri geçiren anne ve babaanneyi orada bulunan emniyet güçlerini güçlükte sakinleştirdiler. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri inceleme ekibi cinayet mahallinde parmak izi ve delil çalışması yaptı.

Edindiğimiz bilgiye göre minik Muhammed'in Kalbi, göğsü ve vücudunun değişik bölgelerinde çok sayıda bıçak darbesi olduğu ve bu darbeler sonucu oracıkta öldü.

Muhammed'in cesedi önce Erdemli Devlet Hastanesine daha sonra otopsi için Adana adli tıp kurumuna kaldırıldı.

Edindiğimiz bilgiye göre aile ile birlikte 2 şüphelinin gözaltına alındığı ve çok yönlü soruşturmanın sürdürülüyor.

Adana Adli tıp kurumundan gelecek olan Muhammed'in Erdemli asri mezarlığındaki Suriye'liler için ayrılmş bölümünde defnedileceği bildirildi.
 

erdemli ajans kızkalesi beş yaşındaki muhammed bıçaklanarak öldürüldü
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi