Erdemli'de Bir İlk
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'de Bir İlk

İçel Profesyonel Site ve Apatman Yöneticiliği hizmete girdi.

Erdemli'de Bir İlk
Bu içerik 2349 kez okundu.

Erdemli'de faaliyet göstermeye başlayan İçel Profesyonel Site ve Apartman Yöneticiliği firmasının sahibi Ahmet Ergin verdikleri hizmetleri şu şekilde açıkladı;

"Erdemli İlçesi Merkez Mahallesi,Alparslan Türkeş Bulvarı (Erdemli Tarım Kredi Kooperatifi Yanı) 2. Plaj yolu girişi  Musa Serin İşhanı Kat :1 No:13 de faaliyete başlayan  İÇEL PROFESYONEL SİTE&APARTMAN &İŞHANI YÖNETİCİLİĞİ VE DANIŞMANLIĞI Firmamız 2017 yılında Erdemli ’de  Profesyonel Yönetici & Bilirkişi & Danışman Ahmet Ergin tarafından kurulmuştur.

Resmi  olarak her türlü yeterliliğe  ve belgelere sahiptir. İçel Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık Firmamız Erdemli’ de  Profesyonel olarak  634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu ve diğer adli, idari ve hukuki mevzuatlardan kaynaklı  hak ve yetkilerle Lisanslı ve Belgeli olarak  Yöneticilik,Bilirkişilik ve Danışmanlık hizmeti vermektedir. İçel Profesyonel Yöneticilik ve Danışmanlık Firmamızın Mali Danışmanlığı Muhasebeci& Mali Müşavir Ali Yalçın  tarafından yapılmaktadır. Hukuki Danışmanlığı ise Av. İsmail Hakkı Balcı ve Av. Rıdvan Sabah tarafından yapılmaktadır.

Site&Apartman & İş hanı ve Rezidansların  Dışarıdan Yöneticilik ,Danışmanlık, Adli-İdari Takip, Genel Temizlik ,Asansör Bakımı, Çevre Düzenlemesi, Bahçıvanlık, İlaçlama, jeneratör Bakımı, Havuz Bakımı, Havuz Güvenliği, Bakım Onarım,Özel Güvenlik ve Kapıcılık hizmetleri tek çatı altında, tek muhataplı ve tek sorumlu olarak İÇEL PROFESYONEL SİTE&APARTMAN &İŞHANI YÖNETİCİLİĞİ VE DANIŞMANLIĞI Firmamız tarafından verilmektedir.

Günümüzün Site, Apartman ve İş hanlarında temel ihtiyaç olan bütün bu hizmetlerin tek elden avantajlı tekliflerle, şeffaf ve kaliteli olarak sunulması firmamızın olmazsa olmaz, hizmet anlayışıdır.

İçel Profesyonel Yöneticilik &Danışmanlık  Firmamız sayesinde ödenmeyen aidat olmaz.Ödenmeyen aidatlar sebebiyle hizmet aksamaz. Aidat borcundan dolayı Komşu komşuyla  kötü olmaz. Her kat maliki eşit olarak hizmet hakkını alır, eşit olarak da borcunu öder. Yönetim bizim işimiz .Biz yönetelim, en güzel şekilde hizmet edelim, kat malikleri olarak sizler rahat edin dedi.

0324 515 5080- 0533 746 0398-0544 746 0398- www.icelprofesyonelyoneticilik.com" dedi.

erdemli ajans içel yöneticilik ahmet ergin
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu