Helal Başkan!
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHelal Başkan!

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin ve yönetim kurulu üyeleri Erdemli Huzurevini ziyaret ederek hayırdua aldılar.

Helal Başkan!
Bu içerik 2291 kez okundu.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin Huzuevine gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili yaptığı yazılı açıklama şu şekilde;

"Gün geçmiyor ki AK Partili kadınlar, bir yerlerde sessiz sedasız gönüllere dokunmamış olsunlar. Bravo doğrusu... Kimsesizlere kimse, engellilere moral, ihtiyaç sahiplerine Hızır gibi yetişmemiş olsunlar.

Sadece önemli günlerde değil, normal günlerde de bu etkinliklerine devam ediyorlar...

ÇAT KAPI GELİYORLAR!

Bazen çat kapı ziyaretler yapıyorlar, çay kahve arasında dertleşiyorlar, bazen sabah akşam demeden, yayla sahil demeden yardıma koşuyorlar;  koşturuyorlar...

Bu sefer nereye gittiler, hangi hayır dualı işe giriştiler diyorsunuz değil mi, yine hayırlı evlat oldular, kimsesizlere kimse oldular. Huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

Sardılar, sarıldılar.

ADRES HUZUREVİ OLDU!

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin, onlara bayramdan önce de, sonra da geleceğim sözü vermiştim. Bayramdan önce şahsi olarak yaptığım ziyareti, bu sefer Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber yaptım.

Erdemli Huzurevinde kalan yaşlı ve bakıma muhtaç, 35'i kadın, 45'i erkek toplam 80 kişiyi, ellerinde çiçekler ve hediyelerle ziyaret eden İlçe Kadın Kolları Yönetimi duygusal anlar yaşadılar ve yaşattılar.

MERDİN: DUA ALDIK!

AK Parti'nin misyonunun "Kimsesizlerin kimsesi olmak" olduğunu ifade eden AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin, bir şeyler yaptığımızı böylesi duygusal faaliyetlerde anlayabiliyor, mutlu da oluyoruz. Sanki kendi annelerimiz, babalarımızı ziyaret etmişçesine duygusal anlar yaşıyoruz. İnanın karar verip gelirken, bayram neşesiyle geliyor, ayrılırken baba anne yanından ayrılıyormuşçasına hüzünleniyoruz.

Yaşlı vatandaşlarımıza, mağdurlarımıza, mazlumlarımıza dokunmaya, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmeye devam edeceğiz.

Allah ata duası aldırmaya, ülkemizi bir ve beraber kılmaya devam ettirsin inşallah..." diye konuştu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI!

Huzurevi ziyareti, birlikte içilen çaylar, sohbetler sonrası çiçek takdimi ile sona erdi. Huzurevinde kalan erkek ve kadınlar AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ettiler.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi sonrası sona erdi."

erdemli ajans erdemli ak parti kadın kolları şahsenem sezer merdin
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı