Okul Servisleri Denetimi Yapıldı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıOkul Servisleri Denetimi Yapıldı

Erdemli'de faaliyette bulunan 160 adet okul servisi Emniyet Müdürlüğü ekiplerince denetimleri yapıldı.

Okul Servisleri Denetimi Yapıldı
Bu içerik 2668 kez okundu.

Erdemli Şoförler ve Otomobilciler Odası önünde gerçekleşen denetime katılan Oda Başkanı Orhan Güler ve Erdemli Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözü servis araçlarının güvenliğinin çok önemli olduğunu belirterek araçların tam ve eksiksiz olarak okul sezonuna hazır hale getirileceğinin altını çizdiler.

Başkan Orhan Güler faal olarak çalışan 160 Okul Servis aracının, önümüzdeki hafta başlayacak olan eğitim ve öğretim yılına hazır olacağını belirterek, "Odamıza kayıtlı okul servisi üyelerimiz tüm noksanlarını tamamlayarak servise hazır hale getiriliyor. Büyükşehir Ulaşım Daire Başkanlığı ekiplerince kontrol edildikten sonra şimdi de Makina Mühendisleri Odası ve Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme tarafından denetimleri gerçekleştiriliyor. Şu ana kadar herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadık. Denetimlerin olması bizler ve kamuoyu açısından çok önemli, çünkü servisçilerimiz hiç eksiksiz yollarda olacak. İnşallah kazasız belasız bir eğitim öğretim sezonu geçiririz." dedi.

Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözü'de çocuklarımızın güvenli bir şekilde okullarına gidip gelmesi için her türlü denetim ve uygulamayı yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirterek, "Eğitim ve Öğretim yılında öğrencilerimize başarılar diliyorum. Okul servisi yapan arkadaşlarımıza daha dikkatli ve sabırlı olmalarını ve kurallara kesinlikle uymalarını tavsiye ediyorum" dedi.

Daha sonra Erdemli Şoförler ve Otomobilciler Odası önüne gelen 160 Okul Servis aracının denetimleri Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yapıldı.

erdemli ajans okul servisleri denetim
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu