SPOR
Giriş Tarihi : 31-08-2017 14:57   Güncelleme : 31-08-2017 14:57

Başkan Morgül: Sevdamız, bayrak, vatan ve gençlerimiz

Erdemlispor Kulübü bu yıl Şehit Ömer Halis Demir açtığı Yaz Spor Okulları Futbol Okulu düzenlediği törenle yaz spor okulu sezonunu kapattı.

Başkan Morgül: Sevdamız, bayrak, vatan ve gençlerimiz

Erdemli Spor kulübünde düzenlenen törende yaz spor okulunun açılmasında katkı sunanlara teşekkür plaketi, futbol yaz okulunu başarı ile bitiren 115 öğrenciye belgeleri verildi.

Törene Erdemlispor Kulübü yönetim kurulu üyeleri Fatih Doğan, Kamil Yeşilyurt, Ali Öngel, Yasin Gürsoy, Hacı Mahmut Cırık, Salih Yılmaz, Oktay Ulak, Halit Çortul, Erdemli Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Derin, Erdemli Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan.  Şoförler Odası Başkanı Orhan Güler, Orman İşletme Müdürü İsmail Çelik, AK Parti gençlik kolları başkanı Emre Serin öğrenci velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının  ardından konuşmalara geçildi. Erdemlispor kulübü  başkanı Mehmet Morgül yaptığı konuşmada,

‘’Bizim sevdamız vatan, bayrak ve gençlerimizin memleketimizin geleceği için mücadele etmesidir. Kahraman Şehidimiz Ömer Halis Demir anısına düzenlediğimiz yaz futbol okuluna katılan öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Kulübümüze ve okulumuza her daim desteğini esirgemeyen yönetim kurulumuza ve değerli iş adamı dostlarımıza teknik heyetimize de teşekkür ediyorum. Yaz spor okullarımız kış sezonunda farklı bir versiyonda devam edecek’’ dedi.

Erdemlispor kulübü as başkanı ve futbol şube sorumlusu Fatih Doğan konuşmasında, Erdemli spor kulübünün amacının Türk gençliğine hizmet olduğunu söyledi.

Doğan, ‘’Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda iyi ahlaklı olanını severim’ sözünden genç sporcularımızın ayrılmamalarını ve ayrılmadıkları takdirde başarıyı yakalayacaklarına canı gönülden inanıyorum. Bizler de bu aşamalardan geçtik başarıyı yakaladık. Sizlerden de başarı bekliyorum. Yönetim kurulu olarak Erdemli gençliğine sporun her dalında Türk gençliğine hizmet edeceğiz’’ diye belirtti.

AK Parti Erdemli ilçe başkan vekili Ömer Top da yaptığı konuşmada,  ‘’Erdemlinin her sorunu sorunumuzdur. Başkan Mehmet Morgül’ü gençlerimize yaptığı yatırımdan dolayı kutluyorum’’ şeklinde konuştu.

Saadet Partisi Erdemli ilçe başkanı Mehmet Yıldız ise: Gençleri ve başkan Mehmet Morgül’ü  başarılarından dolayı kutladığını belirtti.

Tören sonrası Erdemlispora ve yaz spor okullarının açılmasına katkı sunan Erdemli Komşu Mağazası Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Arslan ve kardeşlerine, Erdemli Yeşilyurt GYO yönetim kurulu başkanı Tayyar Yeşilyurt ‘a plaket verildi.