Başkan Demiraslan; "Teşekkür Ediyorum"
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşkan Demiraslan; "Teşekkür Ediyorum"

Ülkücü İşçiler Derneği Erdemli İlçe Başkanlığına seçilen Demiraslan yazılı bir basın açıklaması yaparak emeği geçenlere ve kendisine destek olanlara teşekkür etti.

Başkan Demiraslan;
Bu içerik 1869 kez okundu.

Demiraslan şunları kaydetti; ‘’25.08.2017 itibari ile Erdemli Ülkücü İşçiler Derneği İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Çıktığım kutlu yolda bana bu görevi layık gören, Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanımız Sayın Hakan Kandemir'e, Mersin Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Mehmet Veysi Çalışkan'a teşekkür ediyorum. Görevi devir aldığım Hakan Ak başkanımıza şimdiye kadar vermiş olduğu emeklerden dolayı teşekkür ediyorum.’’dedi

Demiraslan; “Ülkücü İşçiler Derneği, ülkücü işçilerin yalnız olmadığının göstergesidir. Ülkücü İşçiler Derneği, Türk İşçisinin Sesi Olacaktır. 5 bin yılı aşkın muhteşem Türk tarihinin kıymet hükümlerinden süzülerek gelmiş ve yüce Türk Milletinin her alanda hakkını arayan kutlu bir hareket olan Ülkücü Hareketin önemli kuruluşlarından bir tanesi olan Ülkücü İşçiler Derneği’nin gelişmesi ve Türk İşçisinin derdine derman, sıkıntısına çözüm bulmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz. Türkiye’de İşçi Hareketine Yön veren Ülkücü İşçiler Derneği’nin 1970 yılında Cennet Mekan Başbuğ Alparlan TÜRKEŞ’in emri ile kurulduğu ve yaklaşık 46 yıllık mazisinde birçok badireler atlatmıştır. Ülkücü hareketin tüm kurumları gibi dik duruşunu bozmadan dimdik ayakta kalmayı başardığı ve Milliyetçi-Ülkücü Harekete, Türk Milleti’ne, Türk işçisine hizmet etmeye devam edeğiz.Sizin emeğiniz, alın teriniz bizlerin emanetidir.  Emanetinize sonuna kadar sahip çıkacağımızın sözünü veriyoruz, ve Nerede haksızlığa uğramış işçi varsa ülkücü işçiler orada yanlarında olacaktır. Dik baş, tok karın, mutlu yarın.'' dedi.

erdemli ajans ülkücü işçiler derneği
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu