Vali Ali İhsan Su’nun ‘Kurban Bayramı’ Mesajı
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıVali Ali İhsan Su’nun ‘Kurban Bayramı’ Mesajı

Mersin Valisi Ali İhsan Su Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı

Vali Ali İhsan Su’nun ‘Kurban Bayramı’ Mesajı
Bu içerik 1537 kez okundu.

Vali Su mesajında şunları kaydetti İnancımızın ve kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olarak sevgi ve saygı atmosferinin hâkim olduğu, dostluk ve kardeşliklerin en güzel örneklerinin yaşandığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının doruk noktasına ulaştığı, yardımlaşma ve dayanışmanın en üst düzeyde idrak edildiği çok özel günlerdir.

Bu sebeple Millet olarak binlerce yıldır bu topraklarda hâkim kıldığımız sevgi ve kardeşlik iklimi ekseninde, bayramın birleştirici ve bütünleştirici havasını milletimizin tüm fertlerinin en güçlü şekilde hissetmesini ve yaşamasını sağlayacak tutum ve davranışlar içerisinde bulunmamız büyük önem arz etmektedir.

Bu çerçevede bayram süresince şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerine onların hepimizin ailesi olduğunu hissettirmeye, kimsesiz, yaşlı ve yardıma muhtaç insanlarımızın yanında olmaya, aile efradımızla bir araya gelmeye, büyüklerimizi ziyaret ederek hayır duasını almaya, küçüklerimizin mutluluğuna ortak olmaya ve bu sayede bayramı bayram tadında yaşama ve yaşatmaya gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mersinli hemşehrilerimin, Milletimizin ve tüm İslam Âleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Bayramın yeryüzünde barış ve huzur ikliminin egemen olmasına vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum dedi.

erdemli ajans mersin valiliği ali ihsan su kurban bayramı mesajı
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu