Zafer Bayramı için Attılar
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıZafer Bayramı için Attılar

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun faaliyet programı çerçevesinde Mersin il temsilciliği tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı Kupası müsabakaları düzenlendi.

Zafer Bayramı için Attılar
Bu içerik 2113 kez okundu.

Erdemli Atış Poligonunda gerçekleştirilen yarışmalarda Havalı Silahlar il müsabakasında dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen törenle verildi.  Havalı silahlar il müsabakası ödül töreninde konuşan federasyon Mersin il temsilcisi Ahmet Kılınç, gerçekleştirilen bu faaliyetin anlamı ve öneminin büyük olduğunu söyledi.

 1071 ‘de Sultan Alparslan ile başlayan zaferlerin günümüze kadar geldiğini kaydeden Kılınç, ‘’Hem bu önemli gün için yarışmaya katılan hem de dereceye giren sporcularımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını  ve Kurban Bayramlarını yürekten kutluyorum’’ dedi.

Konuşmanın ardından, Havalı tabanca büyük erkekler branşında birinciliği, Mehmet Kara elde etti.  Genç erkeklerde  Yunus Emre Kılınç, Yıldız erkeklerde  Doğukan Kılınç, minik erkeklerde  Ali Ayber  Öztürk elde etti.

Büyük bayanlarda İlknur Kara, Genç bayanlarda Yaren Kara, yıldız bayanlarda Nida Aydoğan, minik bayanlarda ise Nisa Büşra Mingil elde etti.

Havalı Tüfek genç erkeklerde birinciliği Enes Buğra Yayla, Yıldız erkeklerde birinciliği Hasan Can Güllü, Genç bayanlarda Melike Cırık, Yıldız bayanlarda ise Zahide Yılmaz elde etti. Dereceye giren sporcuların madalyalarını il temsilcisi Ahmet Kılınç ile diğer yetkililer taktı.

erdemli ajans atıcılık erdemli atış poligonu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi