Özsu, "Çifte Bayram Kutluyoruz"
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Özsu, "Çifte Bayram Kutluyoruz"

MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramı ile ilgili mesaj yayımlayarak, "Çifte Bayram Kutluyoruz" dedi.

Özsu,
Bu içerik 2445 kez okundu.

Özsu Şunları kaydetti; "Yüz yıllardır Dünya tarihine yön vermiş büyük Türk Milletinin Anadolu’da attığı imzadır. 30 Ağustos Milli birlik ve beraberliğin en önemli sembollerinden birisi olan Başkomutanlık meydan muharebesinin, üzerinden 95 yıl geçmiş bulunmaktadır. Büyük önder Mustafa Kemal’in askeri dehasını bir kez daha gözler önüne serdiği zafer işgalci güçler üzerinden tüm dünyaya büyük bir mesaj anlamı da taşımaktadır. İşgal ve istila karşısında hakkın, zulmün karşısında adaletin, hayalciliğin karşısında gerçeğin ve en önemlisi İslam’ın son zaferidir. Bugün İslam toplumlarının yaşadıkları ve onlar üzerinden siyaset yapanlar Türk Tarihini incelemeli ve ibret almalılardırlar. 30 Ağustos gibi zaferlerin yanında 2 ve 3 Şubat 1915 gibi ihanet tarihleri de unutulmadan siyaset yapılmalıdır. 30 Ağustos Devletimiz için şüphesiz her şeydir. Yüce Rabbim Türk’ü korumuş ve yüceltmiştir. Başta Mustafa Kemal olmak üzere bu günleri yaşamamıza vesile olan o büyük kahramanların hepsine ayrı ayrı minnetlerimi sunarken Aziz Türk Milletinin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. 

Kurban Bayramı Cenab-ı Mevla’ya manen yaklaşmanın, kalben yakınlaşmanın eşsiz ve mübarek bir imkanıdır.  Bayramlar, milli ve dini duyguların, örf, adet ve geleneklerimizin, bir toplumun millet olma şuurunun pekiştiği en önemli zaman dilimlerinden biridir. Bu mübarek günde dinimizinde emrettiği gibi küslükler bitmeli, dargınlıklar son bulmalıdır. Bayramlar büyüklere hürmetin, küçüklere muhabbetin, akraba ve yakınlara şefkatin daha da fazlalaştığı müstesna zamanlardır. Dostluğun pekişmesi, kardeşliğin ve arkadaşlığın perçinlenmesi, bağlılıkların güçlenmesi bayram günlerinin kalıcı olmasını dilediğim bir lütfudur. Milletimizin birliğinde ve beraberliğinde manevi değerlerimizin etkisi büyüktür. Toplum olarak geçirdiğimiz bu zor günlerde birlik ve dirlik içinde kalmanın önemini daha iyi görmekteyiz. Millet olarak ihtiyacımız olan huzur ve esenlik ortamının kalıcı olarak sağlanması, halkımızın geleceğe umutla ve o umudun verdiği heyecan ile bakması en büyük temennimizdir. Bu duygu ve düşüncelerimle Türk-İslam Alemi’nin Mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'’tan niyaz ederim".

erdemli ajans bekir özsu mhp erdemli
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor