İyi ki varsınız!
AdvertAdvert
Advert


Günün Başlıklarıİyi ki varsınız!

Otuzüç aileyi sevindirdiler

İyi ki varsınız!
Bu içerik 2589 kez okundu.

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanlığının bu yıl sosyal sorumluluk etkinlikleri, partili partisiz tüm kesimlerden övgü alıyor.Hastane ziyaretleri, engellilere piknik, ihtiyaç sahiplerini denize götürmek ve en sonda hazırladıkları 33 yardım paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak.

Daha önce hiç yapılmamış birçok faaliyetin bu dönemde dikkat çekici bir şekilde tabana indiği gözüküyor.Kadın Kollarının son yaptığı ise, 33 koli iaşe yardımlarının ihtiyaç sahiplerine verilmesi oldu.

AK Parti'nin lider doktrinli, onun düsturları ve öncelikleri doğrultusunda hareket eden bir parti olduğunu ifade eden Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin; "Komşusu açken, tok yatan bizden değildir" diyen bir inancın fertleriyiz. Etrafımızdaki garip gurebayı  gözetmek, bulmak ve yardımcı olmak zorundayız...Kurban Bayramı yaklaşıyor, bizlerde ufacıkta olsa Kadın Kolları Başkanlığı olarak, etrafımıza hissiyatımızı göstermek, yardımcı olmak istedik.

Bundan böyle geleneksel hale getirip, etrafımızdaki hayır sahiplerini, hayra muhtaç ailelerle buluşturmak, onlara iaşe ve giyim yardımlarında bulunmak, bulunacak olanları da ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak istiyoruz.Bu doğrultuda 33 aileye bayram münasebeti ile iaşe yardımı yapıyoruz.

Kurban Bayramı paylaşmaktır, etrafımızı gözetmektir. Azını, çoğunu değilde paylaşmayı, en iyisini komşumuza, etrafımıza yollama dönemidir bayramlarımız. Bu bayram hep birlikte bu düsturla etrafımızı gözetelim" dedi.

erdemli ajans ak parti kadın kolları şahsenem sezer merdin yardım kolisi
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Polis Çekirgeleri Zıplatmadı
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Şeytan Köprüsünde 10 Günlük Bebek Bulundu
Futbol Şenliği Başladı
Futbol Şenliği Başladı
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi
Aile Destek Merkezine Büyük İlgi