Bekir Özsu yeniden aday
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert


Bekir Özsu yeniden aday

Milliyetçi Hareket Partisi Erdemli ilçe Başkanı Bekir Özsu, 20 Ağustos Pazar günü yapılacak olan 11. Olağan kongrede başkanlık için yeniden aday olduğunu açıkladı.

Bekir Özsu yeniden aday
Bu içerik 5653 kez okundu.
Advert

Bekir Özsu ilçe başkanlığına yeniden aday olduğunu belirten yazı basın açıklaması yaptı. Özsu açıklamasında görüşlere yer verdi: “Ülkücü Hareket’in mücadele dolu geçmişinde ayakta kalmasına vesile olan en önemli özelliği, Ülkücülüğün temel esaslarından olan Lider-Teşkilat-Doktrin üçlemesine olan sarsılmaz bağlılığıdır. Ülkücülük, yapısı gereği yoğun mücadele gerektiren bir harekettir. Bu mücadelelerin üstesinden gelebilmek ancak çelik gibi bir irade ile mümkündür. Eğer bireylerin iradesi, camianın bütününde tezahür edebilir ise, hareketin amacına ulaşması mümkün olur. Bir bütün olarak mücadele edecek Ülkücü Hareket’in çelikten iradesini inşa eden yegâne şey ise Lider-Teşkilat-Doktrin üçlemesidir. Lider-Teşkilat-Doktrin üçlemesi Türk tarihi boyunca çeşitli aşamalardan geçerek günümüzdeki şeklini almıştır. İslamiyet’in benimsenmesinin ardından da bu sistem korunmuştur.

Bugün bizim kabul ettiğimiz Lider-Teşkilat-Doktrin üçlemesi, tarih boyunca Türk milleti tarafından uygulanan Türk devlet felsefesinden başka bir şey değildir. Yüzyılların denetiminden geçen bu felsefe, doğru tatbik edildiği takdirde Türk devletlerini büyük başarılara ulaştırdığı gibi Ülkücü Hareketi de başarıya ulaştıracaktır.

Şahsım 2004 yılından önce İlçe Yönetiminde ve değişik yerlerde görev aldım, 2004 yılı itibari ile de İlçe Başkanı olarak bu güne kadar görev yapmış bulunuyorum. Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in, sarsılmaz olan bu üçlemesini geçmişten günümüze kabul etmiş ve benimsemiş bir nefer olarak; önümüzdeki Pazar(20.08.2017) Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde Şölen Havasında yapılacak olan MHP İlçe Başkanlığı 11. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanlığı için tekrar adaylığımı kamuoyunun bilgisine sunuyorum.

Amacımın Lider-Teşkilat-Doktrin üçlemesini özümseyerek; bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in önderliğinde ve emrinde bu kutsal davayı en ileriye taşımak, tek gayemizdir.”

Ne Mutlu Türküm Diyene.

erdemli ajans mhp erdemli bekir özsu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
İŞ-KUR’ un Engelli İstihdamı Proje Başvuruları Başladı
İŞ-KUR’ un Engelli İstihdamı Proje Başvuruları Başladı
Önce Eğitim Aldılar Sonra Bisiklet Turuna Çıktılar
Önce Eğitim Aldılar Sonra Bisiklet Turuna Çıktılar
Erdemli Belediyesi Yeni Yollar Açıyor
Erdemli Belediyesi Yeni Yollar Açıyor
Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması
Halk Eğitim’in İftarlı Anneler Günü Kutlaması
kartal escort