Kocahasanlı'ya Kapalı Pazar
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKocahasanlı'ya Kapalı Pazar

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapımı tamamlanan Kocahasanlı Mahallesi Kapalı pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Kocahasanlı'ya Kapalı Pazar
Bu içerik 2413 kez okundu.

Erdemli Belediyesi büyükşehir yasasıyla kendilerine bağlanarak mahalleye dönüşen beldelerde yatırımlarına devam ediyor. Her beldeye düğün salonu, kapalı pazaryeri, sosyal donatı alanları sözü veren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapımı tamamlanan Kocahasanlı Mahallesi Kapalı Pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu “her mahallemize meydan her mahallemize düğün salonu her mahallemize Kapalı Pazaryeri taahhüdümüze dayanarak Kocahasanlı mahallemize Kapalı Pazaryeri açtık. Kapalı Pazaryerleri sadece esnaflarımızın, bir gün faaliyetlerini icra ettikleri bir mekândan daha çok diğer zamanlarda da aktif durumdadır. Bunun dışında da insanlarımızın zor zamanlarında düğün yapabilecekleri, toplantılarını yapabilecekleri, mevlit okutabilecekleri bir yerdir” şeklinde konuştu.

Bu hizmetlerin vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak ve onları mutlu etmek için yapıldığını kaydeden Tollu, belediye olarak “nerede insan var orada Erdemli Belediyesi” ilkesi ışığında bu hizmetlerin süreceğini müjdeledi. Tollu, Erdemli’nin tüm mahallelerinde hizmetlerin durmaksızın devam edeceğini ve bu yerlerin tarihlerinin en iyi hizmetlerini aldıklarının altını çizdi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu kocahasanlı pazar yeri
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu