Erdemli'de El Değmedik Yer Kalmayacak
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'de El Değmedik Yer Kalmayacak

Erdemli Belediyesi Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli merkezde çamlık doğusu sahil bandı halk plajı ve sosyal tesis düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Erdemli'de El Değmedik Yer Kalmayacak
Bu içerik 2596 kez okundu.

Erdemli’de hizmete sunduğu sahil bandı ve plajlar ile birçok ödül alan ve bölgede vatandaşlardan takdir gören Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Merkezde bulunan Güzeldağ sitesi önündeki alanda sahil düzenlemesi yaptıklarını açıkladı. Gazetecilerle birlikte çalışma yerlerini inceleyen Belediye Başkanı Tollu, burada çalışmalar hakkında bilgi verdi. Erdemli’nin makûs talihini 2009’da göreve geldikleri günden bu yana değiştirdiklerinin altını çizen Başkan Tollu, bu anlamda daha çok çalışarak Erdemli’nin almayı hak ettiği en iyi hizmetleri sunmaya devam edeceklerini söyledi.

Şu an eş zamanlı olarak 20 ayrı projenin ve çalışmanın devam ettiğinin altını çizen Belediye Başkanı Tollu, yeni sahil düzenlemesiyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

TOLLU: “TEK TEK AÇILIŞ YAPMAYA VAKTİMİZ YOK”

“Erdemli’nin göz bebeği sahilleri düzenliyoruz. Halkımızın rahatı için çalışıyoruz. Eskiden bu bölge ilçemize yakışamayan bir durumdaydı. Aslında sahille alakalı görev bize ait olmamasına rağmen Erdemli Belediyesi olarak sorumluluğumuzu göstererek burada ciddi bir düzenleme yapıyoruz. İnşallah bir aylık süre içerisinde Güzeldağ sahil bandını bitirip insanlarımızın rahatça denize girebileceği, dinlenebileceği, ailesiyle birlikte çayını, kahvesini huzur içinde içebileceği, çocuklarının oyun oynayabileceği hatta yeden yetmişe herkesin mutlu olacağı geniş bir arazide mesken oluşturuyoruz. Zaman zaman insanlarımız bize “neden açılış yapmıyorsunuz?”diyor. İnanın yaptığımız her hizmetin açılışını yapsak her gün bir açılış programına gitmemiz gerekir ki; o da bizim için çok ciddi bir zaman kaybı olur. İnşallah açılışları ilerleyen zaman da toplu bir şekilde yapacağız. Bizim amacımız reklamdan çok insanlarımız yaşam kalitesinin arttırılmasıdır. Sadece Erdemli merkezi değil köylerimize de aynı hassasiyeti göstermeye gayret ediyoruz. Kentte ne varsa köye de onu sunuyoruz.”

Erdemlide her yer eşit hizmete kavuşacağını vurgulayan Başkan Tollu, diğer sahillerin de bu tür bakımlarının eksik olmayacağını belirterek “kısa zaman da vatandaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu