Saadet Partisi Kargagediğinde Toplandı
Reklamı Geç
Advert
AdvertAdvert
Advert


Saadet Partisi Kargagediğinde Toplandı

Saadet Partisi Mersin İli, Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, İl Yöneticileri, İlçe Yöneticileri Gençlik Kolları ve Kadın Kollarının katılımıyla Kargagediği 'nde gerçekleştirildi.

Saadet Partisi Kargagediğinde Toplandı
Bu içerik 2196 kez okundu.

Geçen ayın çalışmaları müzakere edildi . Aynı zamanda bir sonra ki ayın çalışma programı da düzenlendi. Burada bir konuşma yapan Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız 24 Temmuz Basın bayramını kutlayarak şunları söyledi;     

BASIN BAYRAMINI KUTLADI    

"24 Temmuz Basın Bayramı münasebeti ile, basın yayın alanının her  kademesinde görev yapan kardeşlerimize görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.

Hayatımızda diğer mesleklere göre daha zahmetli ve zor meslekler vardır. Bu anlamda basın yayın alanı da bu mesleklerdendir. Halkımızın haber alma hakkının, özgürleştiği gün olarak kabul edilen  24 Temmuz'un ,çalışanlarımız adına daha güzel haberlere vesile olmasını diliyor, bütün çalışanlarımıza saygılar sunuyoruz" dedi.

Konuşmasına devam eden Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız şunları kaydetti;

"Saadet Partisi olarak önceliğimiz Erdemli'mizde ve Ülkemizde yaşayan halkımızın huzurlu ve mutlu bir hayat sürdürmeleridir.

İlçemizin ekonomik dinamiği olan tarım sektörünün can çekiştiğini vurgulamak istiyorum. Bu durumun nedenleri ise girdi maliyetlerinin yüksek olması ve halkımızın binbir zahmetle ürettiği ürünlerin, dış politikada ki yanlış adımlardan dolayı daralmasıdır" dedi.

Saadet Partisi Mersin İl Başkanı Soner Contar ise:

"Geçmiş 15 yıllık  iktidarına rağmen mevcut hükümetin Ekonomik ve sosyal olarak halkımızın beklentilerini yeteri kadar karşılayamamıştır. Her fırsatta yol yaptığını vurgulayan yetkililerin ,yolda gidecek araçlardan ,araçlara konulan yakıttan ve binbir türlü haksız vergilerden vazgeçmesi gerekmektedir.Tarım ve sanayi üretimimiz her geçen gün azalmaktadır. Herşeyi ithal etmeye başladık.Bu durumun sonu hiç de tahmin etmediğimiz olumsuz sonuçlar doğuracaktır"dedi.

erdemli ajans saadet partisi mehmet yıldız
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Milyon Fest Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Zafer Atışları Erdemli'de Yapıldı
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Sahte Para ve Hırsızlara Dikkat!!
Erdemli Rekora Koşuyor
Erdemli Rekora Koşuyor