Kızkalesi Bizim Gözbebeğimizdir
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKızkalesi Bizim Gözbebeğimizdir

Bu yıl uluslararası anlamda 2. düzenlenen Kızkalesi Turizm Festivaline Erdemli Belediyesi de paydaşlardan birisi olarak destek verdi. Son derece başarılı gerçekleşen festivalde konuşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Kızkalesi’nin Mersin için çok önemli bir değer olduğunun altını çizerek, “Kızkalesi gözbebeğimizdir” dedi.

Kızkalesi Bizim Gözbebeğimizdir
Bu içerik 3193 kez okundu.

7-8-9 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen Uluslararası Kızkalesi Turizm Festivali, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. 3 gün süren festivalde izleyiciler spora, müziğe ve sanata doydular. Festival Yürütme Kurulu tarafından gerçekleştirilen festivalin paydaşlarından olan Erdemli Belediyesi de, festivale verdiği hizmetlerle katkı sundu. Cumartesi günü sahne alan Grup Kolpa konserinin organizasyonunun yanı sıra Erdemli Belediyesinin festivale, personel ve malzeme bağlamında da lojistik destek sağladığı bildirildi.

Kızkalesi’nin hem bölge hem de Türkiye açısından son derece önemli bir potansiyele sahip olduğunun altını çizen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bölgenin tanıtılması için bu tür etkinliklere her zaman destek olacaklarını söyledi. Mersin turizmi noktasında Kızkalesi’nin gözbebeği olduğunu vurgulayan Tollu, Kızkalesi’nin dünyada özellikleri bakımından tek olduğunu ifade etti. Erdemli Belediyesi olarak başta Kızkalesi olmak üzere turistli tüm mahallelere çok önemli hizmetler sunulduğunu kaydeden Tollu, bundan sonra da bu hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

TOLLU: “TOPLUMU BİRLİK VE BERABERLİĞİNE KATKI SUNUYORUZ”

Cumartesi günü gerçekleştirilen Kolpa konseriyle vatandaşları buluşturan Erdemli Belediye Başkanı Tollu, konser sonunda Grup Kolpa üyelerine çiçek, Türk bayrağı ve Kızkalesi maketi armağan etti. Tollu, bu tür etkinliklerin ayrıca toplumu birleştirici gücü olduğuna inandıkları için önemsediklerini, bu sayede toplum nezdinde birlik ve beraberliğe vurgu yaptıklarını kaydetti.

erdemli ajans kızkalesi turizm festivali
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”