Bu Çorba Başka Çorba
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBu Çorba Başka Çorba

Erdemli’de sabah namazı buluşmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Mükerrem Tollu sabah namazında camiye gelen halka çorba ikramında bulundu. Uygulama vatandaşlarca takdirle karşılanıyor.

Bu Çorba Başka Çorba
Bu içerik 3219 kez okundu.

Erdemli Belediyesi düzenlediği farklı hizmetlerle vatandaşların beğenisini kazanmaya devam ediyor. İlk defa geçtiğimiz yıl kurban bayramında başlayan sabah namazı sonrası çorba ikramı uygulaması yaz sezonunda yayla ve köylerde devam ediyor.  Uygulama son olarak önceki gün Avgadı Yaylası olarak bilinen Aydınlar Mahallesinde gerçekleşti.

Sabah namazlarından sonra camilerde vatandaşlarla buluşan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “gönül çorbamızı hayırlı ve bereketli günler için paylaşıyoruz” diyerek etkinliğin önemine vurgu yaptı.

Sabahın ilk saatlerinde Kur-an’ı Kerim tilaveti ve yapılan duanın ardından vatandaşla sohbet eden Başkan Tollu, bizzat kendi elleriyle halka çorba ikram etti. Avgadı halkı başkanın bu ince davranışını takdirle karşıladıklarını dile getirdi.

Başkan Tollu, çorba hizmetinin belediyenin sayısız projelerinden birisi olduğunu ve devam edeceğini ifade etti. Erdemli Belediyesinin bu tür uygulamalarla hizmette farkındalık oluşturduğunun altını çizen Tollu, “amacımız gönül birlikteliğini geliştirmek, kardeşlik hukukumuzu sağlamlaştırmaktır. Halkımızla bu tür etkinlikler sayesinde kucaklaşıyoruz. Onların dertlerini dinliyoruz, sorunlarına çözümler üretiyoruz. Biz de kendimizi onlara anlatıyoruz. Hepimiz her gün aynı sokaklarda yürüyoruz. Bundan sonra da yürümeye devam edeceğiz.

Birbirimizi sevmek zorundayız ilçemiz için, bölgemiz için, ülkemiz için. Birlik ve beraberliğimiz her geçen gün daha da perçinlenmelidir. Biz diyoruz ki; önce insan. İşte bu yüzden insana dokunabilmek için bu tür projelerle halkımızın huzuruna çıkıyor, onlarla kucaklaşıyoruz” dedi.

Erdemli’nin hem fiziki hem de sosyal anlamda büyük bir gelişim gösterdiğini vurgulayan Tollu, bu tür projelerle bu gelişimi daha da hızlı bir şekilde sürdüreceklerini kaydetti.

Başkan Tollu daha sonra Avgadı mahallesine yapılan halı saha ve tenis kortunun inşaatını dolaşarak yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Basın mensuplarına bilgiler veren Tollu, halı sahanın bir haftaya kadar çalışmaların tamamlanıp bitirileceğinin altını çizerek Erdemli Belediyesi olarak herdaim vatandaşların hizmetinde olduklarının altını çizdi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu sabah çorbası
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Erdemli’de Bayram Trafiği
Erdemli’de Bayram Trafiği
Bakan Elvan’dan Çiftçilere Destek Sözü
Bakan Elvan’dan Çiftçilere Destek Sözü