Kur’an Kurslarına Destek
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKur’an Kurslarına Destek

Başkan Tollu, Erdemli Belediyesi Sarıkaya Kız Kuran Kursunun bahçesini parkeyle donattığını belirterek desteğin süreceğini söyledi.

Kur’an Kurslarına Destek
Bu içerik 2635 kez okundu.

Dini ve milli eğitime her zaman destek olduklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gören Kuran Kurslarına Erdemli Belediyesi olarak her türlü desteği verdiklerini söyledi. Kuran Kursunu ziyaret eden Başkan Tollu, çalışmaları yerinde inceledi.

Erdemli Belediyesi ilçede bulunan Kuran Kurslarına destek olmaya devam ediyor. Dini ve milli konulara hassasiyet duyduklarını, bu eğitim kurumlarına her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “özellikle yaz aylarında güzel Kuranımızı ve güzel dinimizin vecibelerini öğrenmek için, tatillerinden feragat ederek buralarda okuyan gençlerimize gösterdikleri özveri için takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu tür eğitimlerin ve bu eğitimlere devam eden gençlerin Erdemli’nin ve ülkenin geleceği olduğunun altını çizen Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Gençlerimizin ve çocuklarımızın her türlü eğitimlerini en iyi şartlarda eğitim almaları için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Çünkü kaliteli insanlar bu tür eğitimleri alarak kendilerini yetiştiriyor. Biz bu düşüncelerle okullarımıza, Kur-an Kurslarımıza ve camilerimize her türlü desteği veriyoruz. Yaptığımız hizmetleri bu ülkenin geleceği için, kendi geleceğimiz için yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Bu amaçla Sarıkaya Kız Kuran Kursumuzun bahçesini de parkeyle donatıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”

Bu tür hizmetleri ibadet bilinciyle yaptıklarını vurgulayan Tollu, ihtiyacını belediyeye bildiren tüm eğitim kurumlarına ayrım yapmadan anında hizmet sunduklarını ve görevde oldukları sürece milli ve manevi eğitime destek olmaya devam edeceklerini belirtti.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu