Onlar da canlı
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıOnlar da canlı

Kavurucu Yaz sıcaklarında hayvanlar içinde bir kab su ve yiyecek bırakalım

Onlar da canlı
Bu içerik 1567 kez okundu.

Hayvan Hakları Savunucusu Semih İğdigül vatandaşlara çağrıda bulunarak kavurucu sıcakların etkili olduğu bu günlerde sokak hayvanlarına kaplar içerisinde su bırakılmasını istedi.

Hayvan Hakları savunucusu Semih İğdigül yaptığı açıklamada; ‘’Bu günlerde hava sıcaklığı çok fazla oluyor. İnsanlar evlerinden dışarı çıkmazken sokak hayvanlarının gidebileceği tek yer ağaç gölgesi olmaktadır. Bu sıcaklarda sokak hayvanlarımız susuz kalmasın düşüncesi ile ilçede belirli yerlere su kabı bırakıyorum. Sokak hayvanları da birer canlıdır. Bu hayvanlar 8 saatte bir su içmezse yaşayamazlar. Onun için bende belirli yerlere su kabı bırakıyorum. Ben buradan bütün halkımıza sesleniyorum, herkes iş yeri veya evinin önüne bir kap su bıraksın. Bu canlar gelip ondan içsin. Bu sıcaklarda onları susuz bırakmayalım’’ dedi.

Sokak hayvanlarına bir kap su bırakılmasına sevinen bazı hayvan severler ise; ‘’Onlarda bizler gibi canlılar. Onlarında suya yemeye ihtiyacı vardır. Sokak köpeklerine kedilerine bu sıcak günde bir kap su vermek hem büyük bir sevap hem de büyük bir vicdani görevdir. Bu çalışmayı başlatan sayın hayvan sever Semih kardeşimize teşekkür ederiz’’ şeklinde hislerini dile getirdiler.

erdemli ajans sokak hayvanları bir kab su
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
TEMA Vakfı’ndan siyasete ekolojik çağrı
Keçeden Şal Yaptılar
Keçeden Şal Yaptılar
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Koşar: “Herşey İyi olacak”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”
Bakan Soylu, “Türk Bayrağını Kandil’e Dikeceğiz”