Köylerin tüm sorunlarına çözüm sözü!
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKöylerin tüm sorunlarına çözüm sözü!

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Köserelli'de düzenlenen Ramazan Ayı'nın son iftar programına katıldı.

Köylerin tüm sorunlarına çözüm sözü!
Bu içerik 3058 kez okundu.

Yaptığı konuşmada; vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, belediyeyi siyasi anlayışla asla yönetmediklerini belirterek, insan odaklı hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini söyledi.

KÖYLERDE HİZMET VURGUSU

Göreve geldikleri günden buna emanete gözü gibi baktıklarının altını çizen Başkan Tollu, köylerin tüm sorunlarını bildiklerini belirterek, başta asfalt-yol olmak üzere sosyal-kültürel alanda da Erdemli'de gerçekleşen tüm hizmetlerin köylerde de yapılacağı sözünü verdi.

HERKESİN GURUR DUYDUĞU BİR ERDEMLİ BELEDİYESİ VAR

Başta Erdemli olmak üzere 49 köyde de herkesin gurur duyduğu Erdemli belediyesi mührü vurulacağına dikkat çeken Başkan Tollu, Erdemli'de yüz yıllar önce kurulan köyler olduğuna vurgu yaparak, 3 yıl içinde köylerde sıkıntıların yüzde 70'ini çözdüklerini ve devam eden çalışmalarla tüm sorunların üstesinden geleceklerini kaydetti.

"KÖSERELLİ'YE İLKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Önümüzdeki dönem köylerin tüm sorunlarından kurtulacağı müjdesini veren Başkan Tollu, Erdemli Belediyesi'nin her kesime eşit hizmet etme gayesinde olduğunu belirterek, bu ilkelerinden asla ödün vermediğini söyledi. Başkan Tollu, Köserelli'nin kendi dönemlerinde tarihinde görmediği hizmetlerle tanıştığına işaret ederek, burada ilkleri yaşatmaya devam edeceklerini kaydetti. Köserelli Köyü Muhtarı Muhtar Kemal Çevik ise yaptığı açıklamada; köylerinde bir ilk olan hizmetlere imza attığı için tüm vatandaşları adına Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya teşekkür etti. Köserelli Mahalle Muhtarlığı'nın düzenlediği iftar programına Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk, Erdemli Belediye Meclis üyeleri Ali Yön, Serdar Aslan, komşu köy muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

erdemli ajans köserelli mahallesi erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Özsu'dan Hilal'e Yıldız Ol Çağrısı
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Kocahasanlı'da İki Çocuğuyla Denize Giren Adam Boğuldu
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Doğaner’de Sarı Basın Kartını Aldı
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu
Hizmetin Adı Mükerrem Tollu