Kaymakama en güzel armağan
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKaymakama en güzel armağan

“Kayacı Vadisi’’ fotoğrafı

Kaymakama en güzel armağan
Bu içerik 2865 kez okundu.

Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk’un Akdeniz ilçesi Kaymakamı ve Akdeniz Belediyesine kayyum olarak atanmasının ardından İlçede veda ziyaretlerine devam ediyor.

Kaymakam Muhittin Pamuk önce Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret ederek 6 aylık birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşadığını ve kısa sürede olsa Erdemli’ye çok alıştığını söyleyen Kaymakam Pamuk, ‘’Erdemli benim için ayrı bir önem taşıyor. Erdemli benim memleketim olarak kalacak. Erdemli’yi ve Erdemli insanını her zaman anacağım. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu oldum’’ dedi. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu ise, Erdemli Kaymakamı Muhittin Pamuk’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Muhittin Pamuk’u Erdemli unutmayacak. İlçemize kısa sürede büyük hizmetler yapmış ve halkın gönlünde büyük bir sevgi seli oluşmasını sağlayan Kaymakamımızı göndermenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar dileriz’’ diye konuştu.

Erdemli Belediye başkanı Mükerrem Tollu, Kaymakam Muhittin Pamuk’a gazeteci Derviş Çömez ile Durhasan Şahin’in belediye kültür merkezinde ortaklaşa açtıkları ‘’Yüzde yüz Erdemli’’  karma fotoğraf sergisi  içinde yer alan ve ünü Türkiye dışına taşan doğa harikası ‘’Kayacı Vadisi Büyü’’ konulu fotoğrafı hediye etti.

Kaymakam Muhittin Pamuk daha sonra Erdemli Ziraat Odası Başkanı Rasim Şahin ve meclis üyelerini ziraat odasında ziyaret ederek teşekkür etti. Pamuk ardından Erdemli Muhtarlar Derneğini de ziyaret ederek dernek başkanı Abdullah Kurt ve yönetimine veda etti.

Daha sonra Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Kaymakam Pamuk burada bir süre sohbet ettikten sonra  Erdemli Sanayi Sitesini ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Erdoğan’ı ve yönetimini ziyaret ederek teşekkür etti.

Kaymakam Pamuk sanayi ziyareti esnasında, Kocahasnlı’ya yapılması planlanan sanayi sitesinin de en kısa sürede çözüme kavuşacağı müjdesini verirken, 6 ay gibi kısa bir sürede birlikte çalışmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Başkan İsmet Erdoğan ise, Kaymakam Muhittin Pamuk’un Erdemli’ye ayrı bir hava estirdiğini ve tam alışmışken gittiğini belirterek, ‘’Erdemli Muhittin kaymakamı unutmayacak. Bizlere büyük katkısı olan Kaymakamımıza başarılar dileriz’’ şeklinde konuştu.

erdemli ajans erdemli kaymakamı erdemli belediyesi mükerrem tollu muhittin pamuk
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Erdemli'de Bayramlaşma Sevinci
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Çeyizlerini Kursta Hazırlıyorlar
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Bakan Elvan, Avgadı’da Halkla Bayramlaştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı
Kızkalesi Bayramda Doldu Taştı